Skocz do zawartości

Sony Walkman A17


xkarionx

Rekomendowane odpowiedzi

Do ulicznego grajka może tak, tylko że u mnie A15 gra więcej w domu niż na zewnątrz. Inna sprawa, że na karcie mam już 80GB zajęte, a to co na niej jest przeszło mocną selekcję.

W moim przypadku to nie jest sprzęt stricte uliczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x3 nie porwał mnie brzmieniem, czasem działania a z grado jest antysynergia :/

 

taczka jest za duża i dotykowa, to już wole nanosa, bo szukam grajka a nie zabawki, dźwięk dobry ale brak EQ użytkownika

 

może jak jakiś wzmakiem dopalę dół będzie git, tylko no właśnie pytanie co?


Ktoś ma porównanie do HM700 jak to tonalnie dźwiękowo ma się do a15?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mówisz że C4 gra tylko z dużej dziury nawet przez adapter jest lepiej niż z małej?

 

No i jak to ma się takie porównanie. Bo ja nadal szukam zamiennika a15, hm700 i x3-2, ale o ile hm700 pozostaje poczytać o tyle x3 chyba większych szans nie ma. X1 to kluchy a x5 tonalnie nie pasuje mi pod gardo..


A takie pytanie gdzie co ustawić aby A15 nie przechodził po folderach tylko wracał na początek folderu?


Dobra sam znalazłem:

 

Ustawiamy Tryb odt. na "Powtarzanie" co sprawi ze po ostatnim utworze zaczyna grać znowu początek.

Żeby tylko 1 folder grał to ustawiamy ZAKRES ODT. na "Wybrany zakres". - to jest właśnie odtwarzanie po folderach czy tam zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak gra z małej bo korzystam wyłącznie z dużej. Forumowicze pisali, że z dużej lepiej, uwierzyłem na słowo. :) Mega muzykalny DAP, brzmieniowo idealnie skrojony pode mnie. Generalnie dźwiękowo pozamiatał kanapką. Niestety obsługa totalnie do bani. W przyszłym tygodniu porównam z P90.

Edytowane przez ICTC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też nieco doskwiera brak mocy w A15, a kanapek tak nie lubię... :/ chyba nie ma grajka idealnego, jak coś jest dobre to coś innego skopane, zwłaszcza w pułapie cenowym a15.

W pułapie cenowym A15x3 czy x5 też nie na ideału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia czego słuchamy. Muzyki, czy sprzętu. Gdyby A15 miał moc xDuoo X3, to dla mnie player kompletny. To jedyna wada - 100 Ohmowe iemy go zabijają. Za to dzięki tej porażce naprawdę polubiłem się z xDuoo. Nawet bateria mi już nie doskwiera, bo mam plan ładowania dla smartfonów i niego :)

Oczywiście jak się znowu przestawię na słuchanie sprzętu, to znowu coś znajdę. A ja już nie chcę nic poza frajdą z muzyki znajdować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie brakuje oj brakuje, tak jak w X5.

Znaczy co mam uznać ze 1kzł na grajka to za mało i trzeba wydać 5k? z X5 jestem długo ma swoje wady ale i zalety których łącznie póki co nie przebił żaden inny DAP. Ot taki kompromis ...

 

Gdyby A15 miał tak 20mW i lepsze EQ czyli z 8-10pasm +-6 albo +-9dB już bym nie marudził.

Może być lekko większy lekko cięższy żeby lepszy aku się zmieścił.

 

No ale sony zaczyna rozumieć rynek chyba, albo widzi możliwość zarobku przez karty uSD niskoszumowe dla audiofili :P


**************************************

 

A tam taka notka producenta

 

Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie)

Rzeczywisty czas pracy akumulatora może się różnić w zależności od ustawień. Podany poniżej szacowany czas pracy akumulatora określono w normalnych warunkach użytkowania i przy „Ustawieniach pomiaru czasu pracy akumulatora” wskazanych poniżej.

Muzyka

MP3 128 kb/s

Bluetooth wył.: około 50 godz.

Bluetooth wł.: około 23 godz.


Linear PCM 1 411 kb/s

Bluetooth wył.: około 51 godz.

Bluetooth wł.: około 23 godz.


FLAC 96 kHz/24 bity

Bluetooth wył.: około 40 godz.

Bluetooth wł.: około 16 godz.


FLAC 192 kHz/24 bity

Bluetooth wył.: około 30 godz.

Bluetooth wł.: około 11 godz.

Wideo

MPEG-4 384 kb/s

Bluetooth wył.: około 14 godz.

Bluetooth wł.: około 10 godz.

 

Radio FM

około 22 godz.

 

 

INFO i wytyczne ustawień

http://helpguide.sony.net/dmp/nwza10/v1/pl/contents/TP0000544818.html

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co mam takiego kloca nosić z maluśkim a15?? do tego jego moc :D

Może i B1 jest fajny ale nie do tego połączenia. Za duży za mocny.

Ale ma dwa śliczne okienka i plus sto do lansu :)

A do tego GRA :)

Ty, Retter, idziesz na kompromisy? Świat się kończy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinuj, kombinuj, ale i tak nie znajdziesz nic lepszego do A15 niż B1 z Fiio L5.

Rewizja 2015 z drugiej ręki i biorąc pod uwagę kwotę jaką za takie Aune płacimy to nie ma na rynku nic lepszego do tego soniaka.

Wielki ? A15 ma prawie taką samą długość co B1.

B1 za mocny ? Do A15 nic nie będzie za mocne ...

 

Inną opcją jest czekać sobie aż na rynku pojawi się coś nowego.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może polecić słuchawki portable, które dobrze zgrają się z A15? Portable, czyli coś w stylu Sennków Momentum, ewentualnie coś nausznego. Celowałbym w Momentumy ale z tego co pamiętam, nie tworzyły dobrego połączenia z Soniaczem - dosyć ciemnawo/mułowato. Podobały mi się DT1350 ale tylko na stacjonarce, A15 niestety nie dał im rady.

 

Fajne są Panasy RP-HD10 ale to nie jest takie portable jakiego szukam, niestety są zbyt duże na miasto, Momentumy były idealne gabarytowo.

Edytowane przez Mihu83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności