Skocz do zawartości

Sony Walkman A17


xkarionx

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie brakuje ale ja mam basowstręt, chociaż takie HD669 bardzo mi podchodzą. Wszystkie recenzje kładą nacisk na "nadmierny"/wyeksponowany dół w tych Superluxach... nie wiem, może ja mam coś nie tak z uszami ale nie słyszę w nich tego mega basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak. Dla mnie na ten przykład wszystkie słuchawki jak leci mają za mało basu. ;) I co, wolno mi tak twierdzić? Wolno!

 

Mihu83, nikt się Ciebie nie czepia.

Edytowane przez ICTC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, popytałem o możliwość wykonania Line Out Docka do A15 i niestety lipton, tak jak myślałem, nikt nie ma wtyków WM-Port. Co prawda Forza ma taki kabelek w ofercie ale cena trochę zabija, choć przy obecnej cenie L5 nie ma tragedii ale... trochę słabo płacić za kabelek równowartość Toppinga NX1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć to kloc, za duży za drogi za mocny za ciężki.

Po co kupować ampa który kosztuje więcej niż nano 6g?? imo obecnie nie doceniany dap.

 

A15 jest naprawdę lekki mały oprócz najdłuższego boku ... ma wymiary 3 nano ułożonych obok siebie, a mocy ma 2/3 nano 6g :/ i do metalu lepszy bo więcej mięcha daje ....


No dobra dół nano 6g + górą a15, przy słuchaniu sr80 bez i is e na nano 6g brakuje blasku góry :/ na a15 brakuje mięsa .... jak to zrobić??

 

Momentami nano oraz momentami a15 używając ich zamiennie, czego szukać??? Zmieniać oba, dopalać a15? tylko bez E12a ...:P grado są dość skuteczne same nano im daje rade a nawet czasami a15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba sprzedać i co kupić?? aleś mądry ...

Inne słuchawki? znajdź takie jak grają sr80 :D zjawiskowe słuchawki .... słuchałem kilku modeli i były jeszcze dwa modele co mnie zaciekawiły jedne niedostępne drugie dość drogie ...

 

Szukam aż znajdę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję sobie A15 od kilku dni (miałem go kiedyś pożyczonego, tym razem zakupiłem) i jestem zachwycony :) Mały, lekki, świetna bateria, przejrzysty interfejs działający płynnie. No i najważniejsze - dźwięk na poziomie. Moim zdaniem gra neutralne, być może z lekką przewagą wysokich (bardzo dobrej jakości). Zgrywa mi się genialnie z wypożyczonymi na odsłuchy FLC 8s (ze srebrnym kablem produkcji JD), z Audeo 022 @ szare filtry również jest bardzo dobrze. Jedyny minus to ewentualne braki w mocy, ale do słuchawek portable jest ona w zupełności wystarczająca. Słuchałem go przez chwilę z HD25-1 i było to naprawdę rasowe połączenie (osiągałem maksymalnie głośność 12/30).

 

Na tę chwilę A15 moim zdaniem nie ma konkurencji w kategorii poręcznych, kompaktowych DAPów. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmieniowo ma: xDuoo X3. Funkcjonalnie(jakość interfejsu) i baterią nie ma.

Wiadomo że wszystko jest kwestią gustu ale... jak dla mnie X3 nie ma startu do A15, nie ma tego czegoś co w Soniaczu czaruje. Jedyna przewaga Xduoo to moc.

 

p.s.

Miałem pierwszą falę Xduoo X3, więc może coś się zmieniło od tego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety X3 nie gadał poprawnie z K551, a jeszcze gorzej było z Audeo, kwestię baterii już pominę.

Soniacz jest dosyć specyficzny(lepszego słowa nie znajduję), niby nie polubiłem go od razu ale z czasem mnie oczarował i był u mnie ponad rok, następnie z nudów zacząłem szukać zmiany, A15 sprzedałem i... jak szybko sprzedałem, tak szybko wróciłem. Żaden inny grajek jakiego miałem, nie grał tak fajnie jak A15(nie wiem jak Sony to zrobiło), zawsze coś mi nie pasowało. Jeszcze tylko dwa inne graji zostały na "dłużej"( o ile pół roku to długo) a chodzi o Ipoda Video 5.5G( pół roku + kilka powrotów) i Ibasso DX50( trochę ponad pół roku).

Alternatywy na horyzoncie nie widzę, no chyba że Sony wypuści upgadeowaną wersję z większą mocą i co za tym idzie gabarytami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Soniacza wymieniłem swego czasu na Taczkę 5g - nie żeby mi czegoś w nim brakowało, ale z chęci spróbowania czegoś innego. Wymianę uważam za udaną - Taczka była kompaktowa, prosta w obsłudze, brzmi bardzo solidnie i ... mocy ma tyle, co kot (Sony) napłakał...w sumie oba playery fajne.

Edytowane przez Gourney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności