Jump to content
Sign in to follow this  
Play

Soundmagic EP30

Recommended Posts

Witam!

Szukam jakichś informacji na temat tych pchełek. Może jakieś przyrównanie do EP20 i jeśli się da, to do mx980?

Pzdr

EP30 rewelacyjne pchełki. Świetny dźwięk. Dalej nie trzeba szukać

Trafia do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Cena około 119zl. Powinny wkrótce pojawić się na stronie.

Bedą w kolorach: biały, czarny oraz czerwono-czarny.

• Like 1

mam demo tego modelu, bardzo przypominają mi akg k319, bardzo dokładne, precyzyjne brzmienie, nie powalają ilością basu ale grają bardzo wyważonym dźwiękiem, z dobrą ilością detali i fajną przestrzenią. Poza tym to jedne z może 3 modeli pchełek które mi nie wypadają i których jestem w stanie używać.

Czy warte 120zł? Zdecydowanie tak.

• Like 1

Słuchałem przez chwilę i faktycznie potwierdzam, bardzo dobre pchełki. Grają pełnym dźwiękiem, czuć wypełnienie, z trochę mniejszą ilością dołu. Za to maleństwa są wygodne, takie typowe pchełeczki. Do MX nie porównam bo słuchałem przez chwile, dźwiękowo nie są lepsze, ale patrząc na aspekt cenowy oraz wygody, stoją bardzo wysoko wśród pcheł.

Pewnie sobie je kiedyś sprawie.

• Like 1

Słuchałem z kolega w Warszawie bo mieli demo. Dla mnie rewelacyjne.

Dla kumpla również takie się okazały, bo przekonał żeby mu sprzedawca sprzedał jedyną testową sztukę jaką mieli.

Dal 120zl bez targowania. Ja mam Cresyn C500E, które dla mnie są jak petarda wiec na razie nie planuję kolejnego zakupu.

Innym zdecydowanie polecam i Cresyny i SoundMAGIC. Lepszych pchełek w tej cenie po prostu nie ma.

MX-y dopiero te za 400zl dają rade. Reszta to słabizna.

zamówiłem, jak dotrą, to zrobię małe porównanie z MX980

Zastanawiam sie pomiedzy Cresynami C500E a wlasnie Soundamagicami ep30, jakies porownanie?

Hej. Też stoję przed takim wyborem. Bardzo proszę o choćby kilka słów porównujących te modele.

Cześć, jestem zainteresowany zakupem tych słuchawek, ale informacji o nich jest naprawdę mało. Jest ktoś w stanie odpowiedzieć na moje pytania?:

1. Co jest w zestawie wraz ze słuchawkami?

2. Jak wygląda kabel i wtyk pod względem wytrzymałości fizycznej?

słucham na nich już jakiś czas i uważam, że są świetne. scenę mają piękną, ogromną jak na pchły. większą od v-jays spokojnie. grają piękną głębią, z ciepłym grajkiem jest bardzo dobra synergia, a z EQ z meizu i w dnb czy hip hopie dają radę (chociaż czasem mi charczą na sub basie). mx980 mają trochę lepszą średnicę, ale są wolniejsze i nówki IMO nie są warte dopłacania 3 stów

Edited by Play

Witam

Chciałbym się zapytać jak pod względem trwałości wypadają te słuchawki? Czy będzie to dobry wybór do Sansy Clip Sport-zależy mi na basie,ale też żeby nie zalewał reszty,czasem lubię posłuchać rocka,czegoś spokojnego.

Lubię jeżdzić na rowerze itp i ważne też żeby dobrze siedziały w uchu.

Edited by robson15

basu za dużo tu nie ma. ja mam swoje rok i żadnych problemów

Edited by Play