Skocz do zawartości

Tomken

Rekomendowane odpowiedzi

...jak widać nie tylko ja mam takie zdanie o indywidualnych umiejętnościach Niemców.

Jednak piłka nożna, to gra drużynowa, co widać na tym przykładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry finał. Co prawda tylko jedna bramka ale za to jaka! Argentyna wspieła się na wyżyny swoich umiejętności ale to nie wystarczyło. Moim zdaniem dobrze się stało bo we wcześniejszych meczach na tym turnieju Argentyna grała defensywy anty-futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt... ale tu moim.zdaniem fajnie to wygladalo. Raz cisneli niemcy raz argentyna. Nie patrze na historie i turniej... wynik dotyczy tylko tego meczu. I ten mecz niemcy imo nie wygrali zasluzenie. Nalezaly sie karne i gra nerwow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrał lepszy, ot co. Nie ma niezasłużonych wygranych, Argentyna mogła ten mecz wygrać przynajmniej 3 razy, Niemcy też 3. Ale oni raz jednak trafili.

 

 

Szczerze to jakoś żaden z Niemców się kompletnie nie wyróżnił. Co do zawodników z innych krajów to nie od dziś wiadomo, ze wybiera się najlepszego gracza z finału.

W 90% jest to zawodnik ze zwycięskiej drużyny ale jak widać nie tylko ja mam takie zdanie o indywidualnych umiejętnościach Niemców.

O ile się nie mylę, to gra zespołowa, nie chodzi o wyróżnianie się, tylko o pracę dla drużyny...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh//dlatego wygrali Ci którzy grali lepiej jako drużyna. Tytuł najlepszego piłkarza dostaje zatem też drużyna ? Tak przynajmniej można z Twojego posta wnioskować...

Up: Ja też nie miałbym nic przeciwko by tytuł dostał Mascherano.

Edytowane przez Nemrod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh//dlatego wygrali Ci którzy grali lepiej jako drużyna. Tytuł najlepszego piłkarza dostaje zatem też drużyna ? Tak przynajmniej można z Twojego posta wnioskować...

Up: Ja też nie miałbym nic przeciwko by tytuł dostał Mascherano.

Nigdzie nie napisałem ani słowa o tytule najlepszego piłkarza. Daleko idąca nadinterpretacja Ci się wkradła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdy niech grają w reklamach. Mecze wygrywa drużyna. Obrońca z tytułem najlepszego gracza mundialu? Za dużo do przelkniecia dla Fifa. Po cichu liczyłem na wygraną Argentyny, ale rozum był za naszą zachodnią granicą. Najlepszy mecz Ghana Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda mi Argentyny. Imo najlepszą akcję miał Palacio, ale jak już mu piłka odskoczyła to nic dobrego z tego już być nie mogło.

Najbardziej z mistrzostw to mi szkoda świetnego Meksyku. Chłopacy z dużym potencjałem i dobrą grą a i tak odpadli z (w tamtym meczu) o klasę słabszą Holandią. Niektórzy już na następnym mundialu niestety nie wystąpią. No ale cóż, to zwycięzcy mają "rację", o przegranych się zapomina.

Edytowane przez magnet13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności