Skocz do zawartości

Vibez


getz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziwi mnie tylko gwara bo jest na rok. dziwne <_<

Przez 2 lata możesz siędo nich fatygować w razie usterki i muszą przyjąć a mówić to sobie mogą, nieraz sami po prostu nie wiedzą a rok to taki sensowny termin - nie za długo, nie za krótko i klient to łyknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może komuś się przyda info, że we wrocławskim Saturnie w pasażu spadła cena Vibeza, 8Gb jest za 399 a 12Gb za 499...

 

Wyprzedają już chyba ostatecznie dyskowe Vibezy... Cena niezbyt rewelacyjna, przynajmniej jeśli chodzi o wersję 8GB - wszyscy wiedzą po ile jest/był w Złotych Tarasach ;)

 

Czy ktoś wie kiedy możemy spodziewać się wersji Flash? Proszę o realne daty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena niezbyt rewelacyjna, przynajmniej jeśli chodzi o wersję 8GB - wszyscy wiedzą po ile jest/był w Złotych Tarasach ;)

 

To było skierowane do osób z wrocka, bo wszyscy wiemy, że Złote Tarasy od wrocka daleko ;) mimo wszystko 400 zeta za 8Gb to nie jest zła cena... ja bynajmniej skorzystałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowego vibeza. Wszystko ładnie i pięknie tylko mam jeden problem. Wydaje mi się ze nie gra tak głośno jak powinien grać. Porównałem mojego SE k800i z vibezem i o dziwo SE gra głośniej i to zdecydowanie.Przynajmniej o 5 "kresek". Testowałem na tym samym utworze i tych samych słuchawkach, bez EQ jak i z nim zdecydowanie głośniej gra telefon. Co może być? Może coś zle ustawiłem w playerku? Po podpięciu słuch phila 9500 bez róznicy, grają tak samo jak SENNHEISER-y. Przetestowałem rózne warianty EQ ale większej mocy mi to nie dało a telefon dalej głośniej gra od vibeza. MOze jest jakieś ograniczenie? :( Przeleciałem wszystkie opcje i nic nie znalazłem takiego co by mogło ograniczać playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowego vibeza. Wszystko ładnie i pięknie tylko mam jeden problem. Wydaje mi się ze nie gra tak głośno jak powinien grać. Porównałem mojego SE k800i z vibezem i o dziwo SE gra głośniej i to zdecydowanie.Przynajmniej o 5 "kresek". Testowałem na tym samym utworze i tych samych słuchawkach, bez EQ jak i z nim zdecydowanie głośniej gra telefon. Co może być? Może coś zle ustawiłem w playerku? Po podpięciu słuch phila 9500 bez róznicy, grają tak samo jak SENNHEISER-y. Przetestowałem rózne warianty EQ ale większej mocy mi to nie dało a telefon dalej głośniej gra od vibeza. MOze jest jakieś ograniczenie? :( Przeleciałem wszystkie opcje i nic nie znalazłem takiego co by mogło ograniczać playera.

 

A nie wybrales na dzien dobry opcji ograniczenia glosnosci? Ktory masz firmware?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wybrales na dzien dobry opcji ograniczenia glosnosci? Ktory masz firmware?

Siostra mi go kupiła w złotych tarasach i ona go uruchomiła ale nic przy nim nie grzebała bo sie nie zna. Włączyła tylko czy działa(tak mówi) i to wszystko. Fw to 1.04 :) taki jak oryginał. Nowy ze sklepy saturna

Co może być ze tak cicho gra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 90% pewien, że ktoś (Ty albo siostra ;)) wybrał "yes" przy pytaniu "Czy znajdujesz się we Francji?". Zgraj pliki na kompa i wybierz przywracanie ustawień fabrycznych. Potem jak pojawi sie to pytanie upewnij się, że wybierasz "no". Trochę trudno poznać, która odpowiedź jest zaznaczona, ale o ile dobrze pamiętam to ta "większa i jaśniejsza". ;) Daj znać jak spróbujesz czy pomogło. Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 90% pewien, że ktoś (Ty albo siostra ;)) wybrał "yes" przy pytaniu "Czy znajdujesz się we Francji?". Zgraj pliki na kompa i wybierz przywracanie ustawień fabrycznych. Potem jak pojawi sie to pytanie upewnij się, że wybierasz "no". Trochę trudno poznać, która odpowiedź jest zaznaczona, ale o ile dobrze pamiętam to ta "większa i jaśniejsza". ;) Daj znać jak spróbujesz czy pomogło. Pozdrawiam. :)

ok. Spróbuje ale odpiszę dopiero w nocy albo jutro.Dzięki za info a jesli nie pomoze to będe pytał dalej .pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. Spróbuje ale odpiszę dopiero w nocy albo jutro.Dzięki za info a jesli nie pomoze to będe pytał dalej .pozdro

Faktycznie. jest wszystko ok. Było chyba ustawione na francje :) Teraz Vibez gra pięknie i głośno ale raz mi się przyciął i bazy nie chciał załadować. Ciekawe czy warto instalować FW 1.11?? <_< Nie stracę gwary jak wgram nowe FW???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. jest wszystko ok. Było chyba ustawione na francje :) Teraz Vibez gra pięknie i głośno ale raz mi się przyciął i bazy nie chciał załadować. Ciekawe czy warto instalować FW 1.11?? <_< Nie stracę gwary jak wgram nowe FW???

 

Moim zdaniem warto. Już jest nawet FW 1.13. ;) Nowsze wersje firmware są ogólnie ciekawsze od tego "fabrycznego". Nie stracisz gwarancji. Zresztą jakby co to chyba można wrócić do starszej wersji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto. Już jest nawet FW 1.13. ;) Nowsze wersje firmware są ogólnie ciekawsze od tego "fabrycznego". Nie stracisz gwarancji. Zresztą jakby co to chyba można wrócić do starszej wersji. ;)

chyba??? :) a te bowe wersje mają język polski? bo jak tak to wgrywam. Kto testował FW 1.13? jak to pracuje? i co nowego jest zmodyfikowane???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba??? :) a te bowe wersje mają język polski? bo jak tak to wgrywam. Kto testował FW 1.13? jak to pracuje? i co nowego jest zmodyfikowane???

 

Changes since 1.11

 

Context menu in music library to enqueue/append/etc items now appears on folder view too.

 

Thumbnail creation and retrieval speed has been improved.

 

"Forgotten Gems" will now play music that has never been played. Choose infinity days!

 

In scheme selection menu, holding down right now saves current scheme as a template. See ".private/template.scm".

 

After automatically pausing on headphone removal. Playback will restart if headphones are inserted within 2 minutes of them being removed (and no other buttons pushed).

 

Separated user added backgrounds from installed backgrounds. This allows user to cycle through only added backgrounds.

 

Sudoku/Picture Jumble games now have a separate setting for backlight time.

 

Overhauled text input screen. User can now use left/right/up/down to navigate screen. Moving left/right in text input control in now done by holding left/right.

 

Automatically thumbnail user added backgrounds for better performance.

 

Changes since 1.11 - English only

 

Play music by rating dialog.

 

Startup volume limiter.

 

Power on protection.

 

Bugs fixed since 1.11

 

Headphone removal fixed when hold mode is active.

 

Ensure spoken word filter is acted on in MTP transfer.

 

Removed extraneous '.' on Russian timecodes.

 

Approved versions of quick button bitmaps.

 

Fixed bug in old and new style hold mode interaction.

 

Fixed "auto full screen" on album art and other views.

 

Fixed redrawing problem in "delete current track".

 

Fixed text not fitting on eq mode selection dialog.

 

Fixed scale drawing on bass/treble dialog.

 

Fixed scale drawing on multiband eq dialog.

 

Fixed problem with m3u playlists and filenames with characters > 127 (e.g. �).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebkins: Wyedytuj swojego ostatniego posta i wyrzuć ten przydługi cytat.

Wracając do meritum: jak na razie w każdej wersji firmware'u jest jest język polski więc dlaczego miało by się to zmienić. Osobiście też już wrzuciłem 1.13, zero problemów z updatem - pozostaje sprawdzić poczynione poprawki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności