Skocz do zawartości

Vibez


getz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hm... muszę to poobserwować chyba. Przyciski działają bez zarzutu i nie ma z nimi problemów tylko ten skok wydaje się trochę dziwny i kółko jakby leciutko się zacina w pewniej pozycji. Zastanawiam sie czy nie "wyrobią się" przedwcześnie. ;)

 

Jak sądzicie jest sens oddawać Vibeza na gwarancję? Miałem z moim discmanem problemy z przyciskami i dlatego teraz jestem na to przeczulony. Wiem, że w ramach gwarancji Trekstor wymienia odtwarzacze na nowe tylko czy uznają mi to czy raczej oddadzą bez robienia czegokolwiek z tym? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Via PM, powoli załatwiamy. Ponieważ jestem w Saturnie jutro i pojutrze mogę kupić więcej. Nie pobieram prowizji dla siebie. Wysyłacie mi 499zł plus przesyłka do Was, priorytet 8zł, ubezpieczenie 1zł za każde 50zł ubepieczenia. Do tego trzeba doliczyć ze 5zł za pakowanie (papier, taśma, pudełko po butach) bo aktualnie nic nie mam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Via PM, powoli załatwiamy. Ponieważ jestem w Saturnie jutro i pojutrze mogę kupić więcej. Nie pobieram prowizji dla siebie. Wysyłacie mi 499zł plus przesyłka do Was, priorytet 8zł, ubezpieczenie 1zł za każde 50zł ubepieczenia. Do tego trzeba doliczyć ze 5zł za pakowanie (papier, taśma, pudełko po butach) bo aktualnie nic nie mam. Pozdrawiam.

 

 

Dobry człowieku powiedz, czy to jest ich (Saturnowa) stała oferta??... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zapowiada się bardzo apetycznie (IMHO gry zbędne ale nie będę narzekał, nikt nie każe w nie grać ;) ), no i ciekawe jak tam będzie tym razem z ogg w praktyce. Co ciekawe na niemieckiej stronie TrekStora nadal jest tylko wersja 1.04. Kto pierwszy ladies and gentlemen? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wśród szczęśliwych posiadaczy... :)

 

Miło że się update pojawił, zwłaszcza że jeszcze przedwczoraj straszono mnie na PW że nie ma co na niego liczyć, a tu proszę... ;) W kontekście tego że jest to beta, to czy po jej instalacji jest możliwość powrotu do 1.04 w razie przygód...?

Widzę że ostatnio poruszany był temat oferty Vibeza w Saturnie. W tej chwili sytuacja wygląda tak, że w Złotych Tarasach w Warszawie jest wersja 8GB za 350zł. Wczoraj było 15 sztuk (po moim zakupie zostało 14 ;) ) Także szybko nie powinny zniknąć. Sprzedawca szanse na następną dostawę oceniał raczej pesymistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy firmware wrzucony, player działa. ;) Na razie powitał mnie dużym napisem "BETA" na ekranie startowym... Właśnie ripuję trochę muzyki i na niego wrzucam i pewni potem chwilę potestuję te nowe bajery, dłuższe testy praktyczne raczej jutro - zobaczymy czy twórcy firmware'u poradzili sobie wreszcie z najbardziej istotnymi bugami czy to tylko szumne zapowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie zmiotło, o tym ripowaniu wspomniałem tak mimochodem - po prostu dorwałem kilka nowych rzeczy i chcę ich sobie jutro po drodze posłuchać a nie, że mi player z muzyki wyczyściło. Ale lepiej się zabezpiecz, skopiuj gdzieś sobie zawartość dysku Vibeza, zwłaszcza jeśli masz tam jedyne kopie sowich plików.

 

PS. Chociaż podczas update'u możesz sobie wybrać opcję formatowania i przywracania ustawień fabrycznych ale ja to sobie odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROFL, jak zobaczyłem, że są nowe posty w temacie, tak po cichu gdzieś przeleciała mi myśl "a może to jakimś cudem nowy firmware?". No i patrz! Czekam zatem niecierpliwie aż ktoś przetestuje, bo akurat nie ma mnie w domu i nie chcę ryzykować zwisu playera. Szczególnie sprawa .ogg interesująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, upgarde idzie tylko w trybie MTP

Mi pod XP poszedł normalnie w trybie UMS.

 

Tak na gorąco kilka spostrzeżeń (tylko od razu wspomnę, że część opcji zgodnie z informacja na dapreview dostępna jest tylko po przełączeniu się na język angielski):

- Po pierwsze bug z zamulającym się menu podczas odtwarzania ogg pozostał :/ Ogólnie mam niemiłe wrażenie jakby menu w ogóle nieco wolniej "chodziło"...

- Rzeczywiście zmieniono kolejność opcji dostępnych przy kręceniu kółkiem podczas odtwarzania, dodatkowo player pamięta ostatnio wybraną opcję (czyli jeśli np. przewijalismy utwór to przy kolejnym pokręceniu kółkiem od razu pojawi się przewijanie), do tego doszedł Rating. Pierwsze pokręcenie tylko aktywuje menu niczego nie zmieniając.

- Wciskanie środkowego przycisku podczas odtwarzania - doszedł dodatkowy tryb wyświetlania: napisy, ikonki, pasek postępu, etc. zwija się do dołu i do góry pozostawiając tylko tło.

- W menu Settings pojawiła się zakładka Transfer Mode (do wyboru Automatic, MSC, MTP, Recharge Only), oraz Spoken Word Filter.

- Są nowe wizualizacje i gry :>

- "One hand hold mode - tap power and then menu to lock/unlock." - rzeczywiście działa. :D Tylko podczas takiej zabawy udawało mi się czasem uzyskać "zamrożenie" ekranu z komunikatem "Player Locked".

- "Headphone detection - removal of headphones now pauses playback" - nie działa, chyba że trzeba to gdzieś aktywować.

- Rzeczywiście pojawiły się menu kontekstowe aktywowane dłuższym przyciśnięciem prawego przycisku.

 

Po przełączeniu na język polski zbędne dodatki (gry) znikają z menu. :D

 

 

W moim przypadku wszystkie dane ulotniły się z dysku.

Miałeś pewnie zaznaczoną opcję formatowania i przywracania ustawień, wspominałem o tym wyżej.

 

EDIT: Zbytnio się pospieszyłem z wnioskami na temat "headphone detection", kilka razy wyjmowałem i wkładałem wtyczkę i nic - a później po ponownym włączeniu playera zadziałało. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś pewnie zaznaczoną opcję formatowania i przywracania ustawień, wspominałem o tym wyżej.

 

No właśnie jestem pewien, że nie miałem :) Mniejsza z tym. Też mam wrażenie, że menu jest mniej płynne. Headphone detection działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności