Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki mobilne do ok 300 zł


Looterman

Pytanie

Witam!

 

Mam nadzieje że zbytnio nie zaśmiecam forum, ale w tematach nie znalazłem porównania słuchawek które mi przypasowały.

 

Szukam dobrych słuchawek nausznych, mobilnych max do 300zł.Wcześniej miałem dokanałówki ale niestety padły.

Słuchawki głównie do muzyki do słuchania na zewnątrz, czasami też przy kompie no i do gier. Jak narazie zastanawiam się nad:

-Noontec Zoro lub Zoro HD --- 259zł lub 329zł
-WESC Chambers by RZA ----- 300zł

-JBL J-55 --------------------------280zł

-Cresyn C590H -------------------200zł

 

Zwracam też uwagę na wygląd i niestety wszystkie akg itp w ogole mnie nie przekonują, gdybym brał do PC i sluchania w domu to wtedy tak.

Słucham głównie wszystkich odmian rocka, jazz, szeroko pojęta muzyka elektroniczna (chillout itp).

 

Najbardziej jestem za Zoro HD (poprawiona wersja podstawki, wiele bdb recenzji) czy warto wydać te 300 zł?

 

z góry dzięki za odpowiedź

Edytowane przez Looterman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dzięki za odp. Te beyery mnie cos nie przekonuja ,za cienki pałąk i troche tandetne. A co do tych noontecow to warto dołożyć te 60 zł do HD ? czy roznice zauwaze dopiero gdybym mial obydwie wersje?

HD oferują czystszy dźwięk, o większej kontroli, mają lepsze przetworniki więc jak najbardziej warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odradzam dtx 501. Tez kiedyś chciałem je kupić ale jak się okazało, kiedy byłem w mp3store, przesluchalem, podotykalem i średnio... Jak na nie patrzyłem to rozpadaly mi się w oczach. Pałąk bardzo cienki, ogólnie słuchawki sprawiają widok niezbyt solidnych. Słuchawki z grały dosyć dziwnie. Tak jakbyś odchylil je kilka mm nad uchem heh. Ale to może tylko moje widzimisię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pierdzielicie jak potłuczeni. Beyerdynamic jest tak kiepski że musi rebrandować SM? Na czym polega słabość DTx? Mocny pałąk z metalowymi elementami konstrukcji, mocny przewód i wytrzymały jacek? Mam je już prawie rok i każdemu polecam. Jako portable tej wielkości to dla mnie ideał. Kisnol 618 z twojej sygnaturki to słuchawki najczęściej pękające obok Cresynów 555.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dtx501p może i wyglądają na słabo wykonane ale takie nie są. Mój znajomy ma ponad rok czasu i nic się z nimi niepokojącego nie dzieje. Oczywiście jak zamierzasz nimi rzucać to pewnie długo nie pociągną, zresztą jak każde słuchawki. Dtx'y są bardzo dobre na miasto z racji niewielkich rozmiarów i dobrej jakości dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności