Skocz do zawartości

Takstar Pro80 - kolejny best buy z Chin?


szwagiero

Rekomendowane odpowiedzi

Fex no tak te HD6000 jak na mój osąd to tak brzmiały jak by były zawacikowane.

 

Chociaż z początku bardzo miałem parcie na te HD6000. Ale do muzyki Sludge-Stoner-Doom lub nawet Industrial metal to nieeee, nie pociągną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk na razie opieram się hype na Pro 80. Zresztą aby zabrzmiały , muszą być po Fatso_Modzie i mieć czerwone pady po HM5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy czasu Pro80 nie zostawiły w moim serduszku jakiegoś mocnego śladu, nawet mimo recablingu. Może przez polecane swego czasu, a tak naprawde dość słabe połączenie z FiiO E07k.

 

O czymś świadczy, że lepiej wspominam budę Pro80 z przetwornikami Skullcandy niż stocki.

Edytowane przez chilli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy czasu Pro80 nie zostawiły w moim serduszku jakiegoś mocnego śladu, nawet mimo recablingu. Może przez polecane swego czasu, a tak naprawde dość słabe połączenie z FiiO E07k.

 

O czymś świadczy, że lepiej wspominam budę Pro80 z przetwornikami Skullcandy niż stocki.

Niestety tylko o tym, że Ci się bardziej podobały. U mnie Pro80 wygryzły choćby D7100 :)

 

JAk na razie opieram się hype na Pro 80. Zresztą aby zabrzmiały , muszą być po Fatso_Modzie i mieć czerwone pady po HM5.

 

Ale szybko właściciela zmieniają :)

 

Bo jak się niewygrzane słuchawki kupuje mając zawyżone wymagania...

 

Ode mnie tak szybko nie odejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Fatso, ja miałem inny problem. Pady HM5 to nie jest do nich dobra opcja. Już mi się znudziła zabawa, bo brzmiały mi najlepiej na stockowych, a one cholernie niewygodne dla mnie. HyperX Cloud (gejmingowy rebrand) ma najlepsze pady do nich. Niskie oraz dość miękkie, kształtem przypominające te stockowe i brzmiące bardzo dobrze.


Czuję, że do Pro80 jeszcze wrócę :) jak człowiek niezdecydowany i szuka nie wiadomo czego, to tak jest.

 

Nakupowałem padów, aż się wku....em :)


PS. Po za tym nie przesadzaj, bo się w przyszłości z nimi do Ciebie zgłoszę :P

Edytowane przez FeX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Fatso, ja miałem inny problem. Pady HM5 to nie jest do nich dobra opcja. Już mi się znudziła zabawa, bo brzmiały mi najlepiej na stockowych, a one cholernie niewygodne dla mnie. HyperX Cloud (gejmingowy rebrand) ma najlepsze pady do nich. Niskie oraz dość miękkie, kształtem przypominające te stockowe i brzmiące bardzo dobrze.

Czuję, że do Pro80 jeszcze wrócę :) jak człowiek niezdecydowany i szuka nie wiadomo czego, to tak jest.

 

Nakupowałem padów, aż się wku....em :)

PS. Po za tym nie przesadzaj, bo się w przyszłości z nimi do Ciebie zgłoszę :P

Fex! Ponoć "pierwsza lepsza jest najlepsza!A najgorszy jest świadomy wybór" :) ..... (decyzja też) Chociaż ja wybrałem bardzo świadomie(Jak nigdy) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę byc złośliwy, ale kolego... może trochę mniej wych wykrzykników, ok? Bo to dziwnie wygląda. Może jestem uczulony na błędy językowe, ale zwyczajnie lubię o to dbac. (w komputerze w pracy nie mam litery "c" z kreską)

To chyba do mnie?! Mnie to wali ile tych wykrzykników tam postawiłem. Jeden czy o 3 wykrzykniki więcej! Nie ma to nic wspólnego z gałką potencjometra na wzmaku więc hałasu nie czynią. Wyraziłem na gorąco swoją opinie o zakupie towaru bez "górnolotnej bicia piany"!!!! Pozdrawiam Szczerze !!!!!!!!!!!!))))) (A te pół nawiasy to nawyk z rosyjskiego czata-to tzw polewanie)

ps.

 

A może kolego stawiacie za dużo kropek?! Skoro z Was taki purysta językowy?! Ale mi to nie przeszkadza! )))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, widocznie nie od każdego można wymagac poprawności językowej. A nieumiejętnośc stosowania znaków przestankowych też się do niej zalicza. Chodziło mi głównie o Twój post z opisem zakupu PRO80.

Edytowane przez 1313
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak Kolego chyba się zgodzicie ze mną,że moja niekłamana i radosna opinia co do różnicy pomiędzy tym a tamtym modelem słuchawek może komuś się bardziej przydać niźli pindolenie co do ilości kto i ile kropek czy tam wykrzykników zastosował, nota bene w luzackim sobie czacie?! ???????????? ! ))))))))))) :-oooo! ???

:ph34r::ph34r::ph34r::ph34r::):):angry::angry::angry::angry::P:P:P:P:lol::lol::):):) @@@@%%%%&&!!#@####

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jestem szczęśliwym posiadaczem Pro80 ale mam taki maly dylemat jedna muszla wysuwa mi się z pałąka luźno i nie trzyma za bardzo pozycji do jakiej ją wysunąłem np 4 kropki . co zrobić zeby chodziła ciut ciaśniej i byłe większy opór przy wsuwaniu i wysuwaniu?

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słuchawki są funkel nufka dopiero 1 godz. grały ale ta jedna muszła jest luźna jak wyciągę prawą to lewa mi sie wsówa.

patrząc na te zdjecia i na sposób wysuwania to za wiele nie da się zrobić.

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ja to załatwiłem kawałkiem papieru. Rozkręcasz te śrubki, które pokazał chilli i tak w odpowiednim miejscu wkładasz kawałek złożonego papieru, aby ten dzyngiel bardziej dociskał do tego metalowego ramienia pałąka z wyżłobieniami i jest wtedy naprawdę sztywno.

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności