Skocz do zawartości

Test wzmacniacza iBasso T5


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Spodobał się DX50, dostałem od iBasso jeszcze T5 do przetestowania:

 

iBasso zachwyciło mnie swoim najnowszym odtwarzaczem muzyki DX50, postanowiłem więc sprawdzić wzmacniacz przenośny T5, wyceniony aktualnie na około 500 zł. Co potrafi konkurencja dla FiiO E12 lub JDSLabs C5?

 

Całość tutaj: http://zakupek.pl/test/wzmacniacze/recenzja-ibasso-t5/

 

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

stara wersja miala futeral ze sznureczkiem (chyba), nowa ma na pewno z rzepem... czyli miales starsza?

no wlasnie ja skolei tylko nowa sluchalem :/ w porownaniu z t5 widzialem to tak:

http://forum.mp3store.pl/topic/112297-duzy-moze-wiecej-czyli-porownanie-smsl-sap-4s-ibasso-t5-i-fiio-e12/

 

natomiast z tego co gdzies wyczytalem i znam te opampy co zmienili (z lme49710 na opa1611a) to bardziej neutralne granie (lme przyciemnia) i lepsze budowanie sceny (czarne tlo, wiecej powietrza, nie tak zageszczona)...

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zdecydowanie starsza.

Dzięki za cynk - teraz już wiem skąd różne opinie na temat E12. Bo starszego opisałbym teraz tak jak Ty. Z tego co piszesz wygląda na to, że zmiany są korzystne. Dzięki też za link do testu - jakoś mi umknął wcześniej :) Jak złapię chwilkę to zapytam o nową testówkę E12, chociaż już nie mam pod ręką tego na LME.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko - wlasnie tez jak sobie wzialem na warsztat E12 to mnie zastanawialo czy gluchy jestem czy jak ze inaczej slysze niz pisali inni :)

ale rozkrecilem i potwierdzily sie zmiany.

dla mnie bardzo fajny wzmacniacz - nawet zastapic moze stacjonarki sredniej-nizszej klasy. pary tez mu nie brakuje. gdyby nie nowy "projekt" i potrzeba gotowki na pewno by u mnie zostal na dluzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię charakter tej starszej wersji. Nie jest to brzmienie, którego zazwyczaj szukam, jest raczej daleki od neutralności, ale w wielu konfiguracjach słuchało mi się przyjemnie, lubię to co robi ze średnicą, podoba mi się to nasycenie i pewna miękkość. Nie jest jednak zbyt uniwersalny, zapewne zmiany to dobry krok - chociaż to kolejna komplikacja, powinno być wyraźniej zaznaczone, nawet w nazwie modelu.

 

T5 też bym się nie pozbywał, ale muszę - nawet nie miałbym czasu tego wszystkiego używać, a kolekcjonować nie lubię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności