Skocz do zawartości

Motocykliści poznajmy się...


mir35

Rekomendowane odpowiedzi

O, i tutaj motocykliści siedzą.

Latam od ośmiu lat, akturalnie Triumph Tiger 800. Wcześniej Varadero, Magna Vf700, Kawasaki EN 450.

Sezon otwarty, choć ostatnio miewam jakieś upierdliwe bóle kręgosłupa i niestety czesto musze odpuszczać latanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją przygodę z motocyklami rozpocząłem już jako dzieciak ponad 10lat temu. W sumie na początku to nie były motocykle a motorowery. Na początku miałem Simsona SR50, którym pojeździłem z 3 lata i zakupiłem S51(mam do dziś z sentymentu :) ) w między czasie też dostałem Peugeota SV80 którym jeździła francuska policja, a miał on najechane prawie 50tys. km :woot: Szybko się go pozbyłem. W liceum przyszedł czas na coś większego, czyli Honda CB500 bardzo dobrze ją wspominam, służyła mnie i bratu 2 sezony i do dziś jeździ nią znajomy. Później przyszedł czas na Hondę Shadow 750 również na 2 sezony. Nawet sporo zdjęć się uchowało. A między świętami przytargałem do garażu ruskiego boxera z koszem. Będzie coś do grzebania i "latania po lasach"

Ruskie Kaśki wymiatają.

Ja miałem 5 WSK 125 :) w tym jedną pomarańczową w wersji kross- myślałem, że zabiję ojca jak się dowiedziałem że sprzedał.

Do tej pory mi się łezka kręci na ich widok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dołączę do klubu - jeżdżę od 2011r. Od początku na Virago 750. W sumie to zakochałem się w niej wcześniej i musiałem tę miłość zalegalizować robiąc prawko.

 

IMAG0178.jpg

Edytowane przez Robhaal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja panikarz jestem - po 3 sezonach na r6 i połowie sezonu na r1 nadal miałem miękkie kolana przy wsiadaniu na gsxr1000. Niby wolniejszy od r1, ale sposób w jaki rozwijał moc mnie przerażał. Ducata odebrałem podobnie, ale nie zrobiłem nim więcej jak 30km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz na alledrogo evo 1100 który mi sie marzy. Króliczek złapany bo w ścigaczach zupełnie nie gustuje a BMW 1300r juz za wielki na miasto. Ehhh jak żyć ;D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monster 1200 - piękna maszyna, na razie trzeba 696 ogarnąć :)

Niby wielkością i mocą podobny do Gladiusa, na którym się uczyłem ale całkiem inaczej się prowadzi, hamulce kosa - gdyby nie ABS to przy pierwszych hamowaniach już bym leżał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GS500, albo na hardkorze - nsr125 - będzie Cię słychać z 4 kilometrów. A przekleństwa na Twój temat nawet z 5 km :)

Za to w miasto idealne i 10km przejedziesz na zawartości zapalniczki ZIPPO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już prawie pierwszego tysiaka trzasnąłem w tym sezonie. Chociaż w niedzielę było naprawdę zimno, ale nie jest najgorzej. Na dłuższe wyprawy trzeba pewnie jeszcze poczekać bo palce kostnieją, jednak najważniejsze, że już nie pada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do pracy już próbuję śmigać, ale o 7.30 - 4 stopnie, zimno jak cholera. I jeszcze te wiatry na pomorzu, w porywach 70-90km/h, potrafi znieść na obwodnicy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pracy latam moto od początku marca jak tylko zrobiło się powyżej zera :) Największy minus to poranne rozgrzewanie pieca i to zaskoczenie gdy w trakcie drogi zaczyna łapać moc i nagle tył gdzieś ucieka na zimnym asfalcie :)

Edytowane przez -Pawel-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności