Skocz do zawartości

iBood


Roni11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Taki ładny gadżet do niedzielnych odsłuchów raczej. W sumie ciekawe na prezent dla kogoś nie siedzącego w sprzęcie i zwracającego uwagę na zupełnie co innego, niż 'my'. Oczywiście jak już koniecznie chcemy uraczyć kogoś naszymi zainteresowaniami, a obdarowywany to fan beatsów z iphonem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl-pl.forum.ibood.com/52248-dwupak_zestaw_sluchawek_sony_mdrs70apbce7_w_kolorze_czarnym/

Kumpel kupił i teraz ich słucham na Vedia V39 grają bardzo ładnie czysto z leciutko zaznaczonym dołem do elektroniki bardzo dobry wybór a za tą cenę którą dał za te Sony biją PX100. Co zaskakujące nie jest to granie V-ką a bas jest raczej twardy i nie ma misia jak w Senkach . Są wygodne i leciutkie nie cisną w uszy no może minimalnie.

PS.Podłączyłem Sony pod mego Matrixa .... lepsza kontrola wszystkiego , scena większa i jednak wzmak daje im sporo .

Edytowane przez Robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl-pl.forum.ibood.com/52248-dwupak_zestaw_sluchawek_sony_mdrs70apbce7_w_kolorze_czarnym/

Kumpel kupił i teraz ich słucham na Vedia V39 grają bardzo ładnie czysto z leciutko zaznaczonym dołem do elektroniki bardzo dobry wybór a za tą cenę którą dał za te Sony biją PX100. Co zaskakujące nie jest to granie V-ką a bas jest raczej twardy i nie ma misia jak w Senkach . Są wygodne i leciutkie nie cisną w uszy no może minimalnie.

PS.Podłączyłem Sony pod mego Matrixa .... lepsza kontrola wszystkiego , scena większa i jednak wzmak daje im sporo .

Również polecam, naprawdę fajne, uniwersalne słuchawki.

Jak coś to mam białe nieużywane na sprzedaż. Kupiłem wcześniej na iboodzie jak były w dwupaku białe+czarne.

Dwa komentarze z powyższego linka:

"tak btw nie są aż takie złe – na spacer z psem w sam raz ale co fakt to fakt na standardowym andkowym korektorze nie można ich ustawić strasznie dudnią . Ale jak się odpali vipera i trochę pogrzebie w ustawieniach to dają radę .."

 

"Rewelacji nie ma. Zastanawiałem się czy jedną opchnąć, a drugą zostawić, ale po odsłuchu stwierdzam, że nie warto. Bas zalewa całą resztę. Ale póki co nie mam dylematu, bo doszła tylko jedna :p"

 

Zastanawiam się na czym oni słuchali, że tak dramatycznie opisują ten bas. Ja na nano 6g, po czym nie mogę nazwać ich referencyjnymi pod tym względem, a zresztą byłoby to śmieszne przy tej cenie. Robert73 ujął ich brzmienie w odpowiednie słowa moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adik - zerknij na gniazda w tych "monitorach", a zobaczysz o co mi chodzi. Potem popatrz w specyfikację i porównaj. To jest system multimedialny 2.0 do kompa (jak Microlab Solo) ale nie są to monitory do pracy w studio. Cos jak "Beats Studio" - fajny gadżet, ale w pracy studyjnej będą raczej balastem niż pomocą.

Trust me, I'm an engineer ;)

 

Poza tym, wiesz że ATH-M50 określa się jako "słuchawki studyjne" lub "monitorowe"? O.o

Przecież to są wyraźne V-kowo funowe słuchawy. Świetne w tej roli, ale nie studyjne :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak wszyscy wiemy wiele czynników musi być spełnionych, by muzyki słuchało się z ogromną przyjemnością. Są to też aspekty niezwiązane z dźwiękiem, jak: dobre samopoczucie, zdrowie, bycie wypoczętym oraz spożycie odpowiedniego posiłku popijając niewybrednym płynem. By jednak zrobić sobie to jedzenie, trzeba mieć na czym. Odpadająca panierka ze schabowego smażonego na babcinej patelni może napsuć krwi – jakże wtedy skupić się na doznaniach sonicznych?

Także tego, zestaw Ballarini: http://www.ibood.com/home-living-pl/pl/product_specs/54417/Zestaw_naczyn_kuchennych_Ballarini_Trend_Black_2x_patelnia_2x_rondel_z_pokrywka_oraz_garnek_z_pokryw/

Edytowane przez wrq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soul Ludacris Audio SL300 - Edycja Sesc Fabregas - 334,95

http://www.ibood.com/pl/pl/product_specs/54433/Sluchawki_Soul_Ludacris_Audio_SL300__edycja_Cesc_Fabregas/

 

eac7d8490441fe938b9d83ff1cf9f2cf.jpg

Edytowane przez all999
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności