Skocz do zawartości

Takstar PRO 80 jako LD Systems HP800 PRO


1313

Rekomendowane odpowiedzi

Mogła by być ale nie była z tego co pamiętam to proponowałeś 240zł a o padach i pałąku nic wcześniej nie wspominałeś. Teraz jak już zamówiliśmy chcesz po prostu podnieć komuś ciśnienie albo Tobie skoczyło ;)

Edytowane przez fear-87
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtekC podajesz cenę 230zł po fakcie (wcześniej podawałeś że przy zbiorowym i tej ilości dajesz cenę 240zł) Nic też wcześniej nie odpisałeś na temat welurowych padów.. Dodatkowo napisałeś że nie jesteś na % przez co ja odebrałem, że dla Ciebie jest obojętne czy jest taka akcja czy nie ma.

 

A teraz się zaczynają jakieś gorzkie żale z Twojej strony..

Może źle interpretuję ale tak to dla mnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogła by być ale nie była z tego co pamiętam to proponowałeś 240zł a o padach i pałąku nic wcześniej nie wspominałeś. Teraz jak już zamówiliśmy chcesz po prostu podnieć komuś ciśnienie albo Tobie skoczyło ;)

O i o to właśnie mi chodziło :)

Teraz wiecie dlaczego zastanawiałem się czy w ogóle napisać.

O tym ze będzie nowa wersja dowiedziałem się o 12:15 z rozmowy telefonicznej. Z tej samej rozmowy dowiedziałem sie o ewentualnej promocji przy 10 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiecie dlaczego zastanawiałem się czy w ogóle napisać.

Bo piszesz jak już zamówiliśmy i tylko wszystkich tym irytujesz :) przecież wiesz że większość osób która kupiła te Pro80 z Łodzi już nie będzie zamawiała drugi raz...

 

Gdybyś dał takie info przed zamówieniem to gwarantuję że wszyscy tu obecni by Cię ozłocili :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz wiecie dlaczego zastanawiałem się czy w ogóle napisać.

Bo piszesz jak już zamówiliśmy i tylko wszystkich tym irytujesz :) przecież wiesz że większość osób która kupiła te Pro80 z Łodzi już nie będzie zamawiała drugi raz...

 

Gdybyś dał takie info przed zamówieniem to gwarantuję że wszyscy tu obecni by Cię ozłocili :)

 

O tym ze będzie nowa wersja dowiedziałem się o 12:15 z rozmowy telefonicznej. Z tej samej rozmowy dowiedziałem sie o ewentualnej promocji przy 10 szt.

 

Nowa wersja w LUTYM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał jakieś powiązania z Mp3store to widząc takie akcje jak tutaj próbowałbym jednak powalczyć o kolejnych zadowolonych klientów, którzy kupią w "mateczniku" :) Śledząc wątek wyraźnie widać, że Wojtek proponował jednak coś w mojej opinii "gorszego" za większą kasę, a o "nowościach" dowiedzieliśmy się po fakcie.

 

Wystarczyłaby krótka informacja np. "wstrzymajcie się jeszcze, będziemy mieć coś lepszego niedługo" (tu piję do nowego pałąka i innego kabla)

 

EDIT: dobra, rozgrzeszamy kolegę Wojtka ;) po prostu "pomysłodawca" nowej promocji za późno zobaczył wątek :)))

Edytowane przez adikadik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś do was coś ma? To wy macie żal. Rozmawialiśmy z Takstarem i zaraz po rozmowie dostaliście info. Moja propozycja cenowa z przed kilku stron (pierwsza) była moja osobista z mojego sklepu bez konsultacji z Warszawą. Sami prosiliście aby odpuścić temat bo chcecie przeprowadzić sprawę do końca. tak zrobiliśmy. Dziś dostałem info o tym co napisałem, zapytałem przy okazji o możliwość zamówienia 10 szt w waszej cenie i wszystko. Kto ma do was żale? Poprosiłem jedynie, że jeśli chcielibyście robić jakieś zamówienie w przyszłości to żebyście zaczęli od nas.

 

Następnym razem piszcie do nas do mnie - zrobimy wam identyczną cenę, a i pady welurowe to nie problem ponieważ niedługo powinny pojawić się u nas w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, to mialem nosa jednak, zeby sie wstrzymac :D

 

 

Gdzie mozna sie wpisywac na zbiorowe zamowienia Pro80 (nowa wersja) w mp3store? Moze sam bym zalozyl taki watek (ale w ktorym podforum)? Czy raczej napisac w glownym watku na forum dotyczacym promocji na Takstara w mp3store?

 

@WojtekC, daj jakis guidance, jak to najlepiej rozegrac/gdzie-do kogo uderzac, zeby sie potem nie okazalo w lutym, ze kazdy kupuje pojedynczo (na wlasna reke), i z cenki "zbiorowkowej" nici (czyli madry Polak ...)

 

 

rozumiem, ze przy zamowieniu >10 sztuk zbiorowo w mp3store w lutym mozna liczyc na cenke < 230 (za nowa wersje) i odbior osobisty w wybranym sklepie mp3store?

 

 

w kazdym razie mam nadzieje, ze kiedy osoby, ktore zamowily sluchawki w tym zamowieniu juz dostana swoje egzemplarze i opisza swoje doznanie dzwiekowe, to nie bedzie ZADNEGO problemu zebrac i 20 i wiecej osob na nowa wersje Pro80 w promocji w "Motherlandzie" :), i moze uda sie zbic cene jeszcze bardziej :D.

 

ps cos czuje, ze wkrotce pojawia sie oferty sprzedazy HP800 Pro w komisie ;)

 

Ogolnie troche to niezgrabnie wyszlo ze strony "matecznika", ale coz IMO zawiodl nieco "timing" i nastepnym razem bedzie na pewno duzo lepiej (obie strony - zamawiajacy zbiorowo, jak sklep ucza/naucza sie na bledach tzn. drobnych potknieciach, i wszyscy beda zadowoleni :)).

 

 

pozdrawiam wszystkich serdecznie

Edytowane przez fishman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim układzie nie dość, że musicie dać w lutym dalej 20% rabat, to jeszcze zwiększyć go do 34%, aby już z welurami sprzedać je za 230 zł... No może się uda, trzymam kciuki :).

Pewnie, że nie ma co drzeć kotów, zrobiliśmy fajną akcję, następną przeprowadzimy po konsultacji ze Naszym Sklepem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem piszcie do nas do mnie - zrobimy wam identyczną cenę, a i pady welurowe to nie problem ponieważ niedługo powinny pojawić się u nas w sprzedaży.

Lada tydzień pojawi sie u nas lekko poprawiona wersja Pro80 z trochę większym pałąkiem, widziałem ze sporo osób narzekało na wielkość pałąka. Moze bedzie też wybór w przewodzie prosty lub sprężyna :)

Następnym razem zapraszam do nas - do Mp3store uzyskacie to samo.

Co do gwarancji i serwisu niestety te firmy wysyłają do producenta wiec nie jest tak kolorowo. My serwis mamy w Warszawie :)

 

fajna propozycja, Pro80 rzeczywiście są ciasnawe i cieżka sprężyna może irytować, poza tym łączą brzmieniowo HD6000 z HI2050 i z tego względu są dość uniwersalne, dodatkowo na oko łatwo przyciemnić im górę płatkami filcowymi, tym bardziej zbliżając brzmienie do naturalnych HD6000 przy znacznie większej wygodzie (HD6000 to jednak imadło na dłuższą metę)

Wojtku pamiętaj o mnie przy zbiorowym zamówieniu w lutym, jak dojdzie do skutku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, zobaczymy w lutym, ile zaproponuje za Pro80 mp3store w zbiorowce. Jak oferta bedzie slaba, to po prostu zorganizuje sie zamowienie zbiorowe w tym sklepie w Lodzi - oni pewnie tez juz beda mieli nowa wersje, bo to przeciez nie jest zaden mp3store exlusive (ta wersja), tylko inni tez ja beda mieli. Zycie nie znosi prozni, jak to mowia wiec jak mp3st bedzie zbyt chciwy/zawola zbyt duzo, to znowu nic nie zarobi, jak przy tej okazji - a zarobi ZNOWU kto inny (kto? to juz malo wazne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapytaj sklep czy to nowa wersja, jak tak to żadna strata względem MP3Store ;) Porządny kabel można samemu kupić, zamontować i wyjdzie prawdopodobnie lepiej dla słuchawek.

Pro80 z tego co widzę mają regulację wysokości, więc nie jest źle. DT990 Pro na początku cisnęły moją głowę (tak samo HD330), ale po czasie się rozeszły się i było git. Możliwe, że podobnie z Pro80 będzie

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem PRO 80 na głowie i było okej, więc nie wiem skąd te jakieś zarzuty wobec pałąka. Jak będę jutro (mam nadzieję) odbierał swoje osobiście to napiszę czy pałąk jest inny niż w PRO 80.

Słuchawki te nieco mniej uciskały moją głowę niż DT 880 PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam problemów z ich wielkością ale uwierz mi pojawiło się masę głosów że za małe. Takstar poprawia to teraz w kilku modelach tak aby pasowało na europejskie głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chińskie głowy" są okrągłe i myślę, że to jest większy problem nawet, niż wysokość. Chociaż może są ogólnie mniejsze, to nie zmienia faktu, że to jest kopia Beyerów, które są europejskie i też są bardzo małe. Ja swoje Hi2050 musiałem na maxa rozciągnąć i jest na styk, to prawda, ale starcza. Można tam jeszcze jedno zgięcie delikatnie rozprostować i powinno się zyskać kolejne milimetry, ale jak mówię, nie miałem potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności