Skocz do zawartości

TAKSTAR w MP3Store


iDaft

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na zamkniecie listy do poniedziałku. W poniedziałek przekazuje sprawę do szefostwa. Myślę że nie ma co na szybko robić wysyłek, więc pewnie po nowym roku, po remanentach na sklepach zaczniemy wysyłać słuchawki. Ludzie z miast gdzie mamy sklepy mogą indywidualnie dogadać sie na sklepach w sprawie wypożyczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, inne konstrukcje ( HD6000 są portable i da się je złożyć, Pro80 przypominają zamknięte HI2050 ) i inne brzmienie ( HD6000 w V idzie, Pro80 wydały się niesamowicie suche i płaskie ).

Pro80 raczej nie są płaskie (vide golden-ears +5db na całej lini basowej i +5db na górkach na treblu).

I w życiu nie nazwałbym ich suchymi/

I generalnie wykres który jest dostarczany do hd6000 (bo do pro80 nie mogę go znaleść) wygląda dość podobnie do tego na golden-ears odnoszącego się do pro80; a wykres FR 'hsr 1000' (rebrand pro80) praktycznie identycznie (do HD6000).

Chociaż basu na pewno jest więcej w hd6000, co do trebli/średnicy się nie wypowiadam, bo są za bardzo podobne :P (i nie mam ich teraz w jednym miejscu do zrobienia bezposredniego porównania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, w życiu bym tych słuchawek podobnie grającymi nie nazwał... Słuchałem niemal jedne po drugich na Ha Info i nie wiem, czy to kwestia tego, że prosto z pudełka, czy co, ale PRO80 wydały mi się niemal wgl nie mieć basu ( podczas gdy TS671 tego problemu raczej nie mają, jak już, to z subbasem tylko i jego dość specyficzną prezencją ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgarnąłem dzisiaj na testy z mp3store cztery pary Takstarów: Pro80, TS670, HD660 i HD6000. Będzie się działo :) Do kompletu i porównania również HM5 z Audiomagic. Propsy dla WojtkaC, szefa mp3store i ekipy AM. Teraz pozostaje "tylko" to wszystko ogarnąć :)

To szkoda żeś wziął do ts670, modelu 662 jako niby by ten równy, ten właśnie model mnie ciekawi :) ale spoko nie ma jak samemu odsłuchać :)

 

Ja głownie czekam na TS671 vs TS670

Jedno co zrób przy testach otwórz 670 aby były full open- 8 śrubek na muszlę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czekam na zamkniecie listy do poniedziałku. W poniedziałek przekazuje sprawę do szefostwa. Myślę że nie ma co na szybko robić wysyłek, więc pewnie po nowym roku, po remanentach na sklepach zaczniemy wysyłać słuchawki. Ludzie z miast gdzie mamy sklepy mogą indywidualnie dogadać sie na sklepach w sprawie wypożyczenia.

 

Jak tam sprawy idą ?

Myślę że puki jest promo na takstary recki mogą kogoś skłonić do kupna, po już znacznie mniej tak więc na korzyść sklepu jest załatwienie tego przed końcem stycznia.

 

Słuchawki będą wygrzane ? W sumie jako sklep można mieć taki sprzęt stacjonarnie podpina się kilka sztuk i grzeją ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym jeszcze wzial w Bydgoszczy ts671 do juz zamowionych pro80 i hd6000, jesli by dalo rade. Sprawdzilbym jak sie otwarte Takstary sprawuja.

 

I pewnie ktores po tescie zakupie skoro promocja przedluzona :)

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez chilli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Białystok - iDaft - TS-671 i HI2050 | retter6 - TS-662
2. Koszalin - crysis94 - TS-671 i PRO80
3. ? - szwagiero - Pro80 i HD6000 - dostał swoje w Wawie
4. Katowice - wrq - PRO80 i TS-670 - odbiór na sklepie
5. Bydgoszcz - chilli - hd6000 i pro80 - odbiór na sklepie
6. Warszawa - Piotrek1004 - TS-660 i TS-671 - odbiór na sklepie

 

To wszyscy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chilli ma zrobić recki, tych modeli, dzięki niemu wczoraj poszły mi 2 sztuki ts-671 :)

No co poradzę że mam nienormalnych kolegów ;)

Mały sneak peak recenzji, kumpel, fan i posiadacz Grado SR-60, wziął TS-671 na uszy i po 20 minutach powiedział że "juz teraz smutny jestem pączek" a po 2 godzinach poleciał po chińszczyznę do mp3store :)

 

Napisz coś o Pro80 :P

Wygodne, kabel sprężynowy wkurza, specjalnie dla porównania zreanimowałem CALe (recabling Canare L-4E5C + jack Neutrik-Rean) i brzmieniowo nie wyczuwam powalającej różnicy. CALe bardziej w V idą, mniej szczegółów i ciut węższa scena, więcej punktowego basu a tak to bardzo podobne granie. Nie grają o 150zł lepiej, ale biorąc pod uwagę różnicę w wygodzie, warte są swojej ceny.

 

Uptowny grają od pro80 zdecydowanie gorzej, ale to najwygodniejsze słuchawki jakich używałem.

 

Intensywnie się wygrzewają, zobaczymy co będzie np po weekendzie :)

Edytowane przez chilli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chilli ma zrobić recki, tych modeli, dzięki niemu wczoraj poszły mi 2 sztuki ts-671 :)

No co poradzę że mam nienormalnych kolegów ;)

Mały sneak peak recenzji, kumpel, fan i posiadacz Grado SR-60, wziął TS-671 na uszy i po 20 minutach powiedział że "juz teraz smutny jestem pączek" a po 2 godzinach poleciał po chińszczyznę do mp3store :)

 

Napisz coś o Pro80 :P

Wygodne, kabel sprężynowy wkurza, specjalnie dla porównania zreanimowałem CALe (recabling Canare L-4E5C + jack Neutrik-Rean) i brzmieniowo nie wyczuwam powalającej różnicy. CALe bardziej w V idą, mniej szczegółów i ciut węższa scena, więcej punktowego basu a tak to bardzo podobne granie. Nie grają o 150zł lepiej, ale biorąc pod uwagę różnicę w wygodzie, warte są swojej ceny.

 

Uptowny grają od pro80 zdecydowanie gorzej, ale to najwygodniejsze słuchawki jakich używałem.

 

Intensywnie się wygrzewają, zobaczymy co będzie np po weekendzie :)

 

A jak porównanie TS671 i Pro80?

Właśnie chciałem zrobić przesiadkę z Cal! które się rozwaliły na Pro80.

No wiesz, my kupujemy PRO80 tylko 30 zł drożej niż CAL! :P

Doliczając do Cal! recabling Canare L-4E5C + jack Neutrik-Rean to Pro80 są tańsze od Aurvan.
Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Białystok - iDaft - TS-671 i HI2050 | retter6 - TS-662

2. Koszalin - crysis94 - TS-671 i PRO80

3. ? - szwagiero - Pro80 i HD6000 - dostał swoje w Wawie

4. Katowice - wrq - PRO80 i TS-670 - odbiór na sklepie

5. Bydgoszcz - chilli - hd6000 i pro80 - odbiór na sklepie

6. Warszawa - Piotrek1004 - TS-660 i TS-671 - odbiór na sklepie

- Poznań: Damix TS-671 I HI2050. Możliwy odbiór w sklepie.

O ile jeszcze aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak porównanie TS671 i Pro80?

Właśnie chciałem zrobić przesiadkę z Cal! które się rozwaliły na Pro80.

 

To są 2 całkiem różne pary słuchawek dla różnych odbiorców. Jedni wolą brzmienie otwartych, gigantyczną scenę i wyrównaną odpowiedź przetworników (jak mój kolega Dominik), a dla innych ich zamulatorstwo i nijakość jest nie do przyjęcia, i są w stanie zaakceptować dyskomfort przy długim słuchaniu zamkniętych nauszników, zyskując większą kontrolę, punktowość i siłę brzmienia, świetny bas i górę przy delikatnym wycofaniu środka.

 

W skrócie, moje zdanie jest takie: do Katie Melua i muzyka skierowana na wokal i średnicę - TS-671. Reszta - Pro80. Ja wolę Pro80, a dwójka moich kolegów jest absolutnie zachwycona TS-671, na tyle, że od razu polecieli kupić.

 

Doliczając do Cal! recabling Canare L-4E5C + jack Neutrik-Rean to Pro80 są tańsze od Aurvan.

Recabling zrobiłem za 30-parę zł, więc nie masz racji :) zależy też jak długiego kabla chcesz, ja mam ~170cm. Jakbym już miał CALe i nie przeszkadzałaby mi ich konstrukcja i to, że są nauszne, to wolałbym zainwestować w kabel, i może zrobić Perul moda. W przeciwnym wypadku - Pro80.

 

Ale moje wnioski mogą być inwalidą jak Pro80 się wygrzeją! :)

Edytowane przez chilli
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Białystok - iDaft - TS-671 i HI2050 | retter6 - TS-662
2. Koszalin - crysis94 - TS-671 i PRO80
3. ? - szwagiero - Pro80 i HD6000 - dostał swoje w Wawie
4. Katowice - wrq - PRO80 i TS-670 - odbiór na sklepie
5. Bydgoszcz - chilli - hd6000 i pro80 - odbiór na sklepie
6. Warszawa - Piotrek1004 - TS-660 i TS-671 - odbiór na sklepie
7. Poznań: Damix TS-671 I HI2050. Możliwy odbiór w sklepie.

8. Zgorzelec - Darczez - DJ-520

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności