Skocz do zawartości

TAKSTAR w MP3Store


iDaft

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat tutaj nie mam postów, ale na forach typu elektroda,pclab mam i to zdecydowanie większą, mogę to zrobić również poprzez allegro, ja nie zamierzam tutaj łaszczyć się na 200zł ;) - Ja byłbym chętny na model zamknięty i otwarty (tj pro80 i HI2050 lub TS671) jeżeli była by taka możliwość.

 

http://www.elektroda.pl/rtvforum/profile.php?mode=viewprofile&u=1587464&sid=119a592d62f84d371b8dcf55491818e1

http://forum.pclab.pl/user/282709-zieloczek100/

Edytowane przez zieloczek100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale historia gdzieś nie interesuje firmy. Muszę mieć zabezpieczenie. Wysyłka nieznanej osobie to oprócz kosztów wysyłki jakie musimy ponieść to też prawdopodobny brak zysku w postaci testu na forum. Trzy modele to nie 200 zł :)

Jeśli chcesz tylko posłuchać musisz poszukać innego sposobu - nasze sklepy lub osoby z twojej okolicy która posiada te słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale beedzie meet, spoko, po za tym tak jak mówiłem daje swoje na ok dzien biore 662, scan dowodu moge dosłać ale nie mam czasu bawić sie w recki pomimo ze chciałbym a odwalać byle czego też nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale historia gdzieś nie interesuje firmy. Muszę mieć zabezpieczenie. Wysyłka nieznanej osobie to oprócz kosztów wysyłki jakie musimy ponieść to też prawdopodobny brak zysku w postaci testu na forum. Trzy modele to nie 200 zł :)

Jeśli chcesz tylko posłuchać musisz poszukać innego sposobu - nasze sklepy lub osoby z twojej okolicy która posiada te słuchawki.

Konto na forum mam od dłuższego czasu, ale co prawda nie zaglądam dość często, jeżeli mam pisać posty, aby tylko pisać, aby je tylko nabijać to lepiej nie pisać w ogóle, dodatkowo na forach komputerowych o których pisałem udzielam się zdecydowanie bardziej bo to tym zajmuję się w większej mierze.

 

Zależy mi głównie na modelu otwartym i zamkniętym tj. PRO80 i HI2050 lub TS671 (nie 3 a 2, lecz 3 również chętnie bym przyjął bo to i tak jedna paczka do odesłania). Koszt tych słuchawek po rabatach to ponad 400zł, wiem o tym, ale na prawdę nie mam złych zamiarów. Śledząc często forum PClab ludzie nawet z dość dużym udziałem na forum czasami okazują się złodziejami (jakiś czas temu był właśnie taki temat), a więc nawet i to nie jest żadnym potwierdzeniem.

Jeżeli zgodziłbyś się wysłać mi dwa modele słuchawek to byłbym Ci bardzo wdzięczny i myślę, że jeżeli któryś z nich urzekłby mnie to został by już u mnie, a ja bym Ci po prostu za niego zapłacił, a pozostałe odesłał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na razie zamrozić, nie mam czasu (sesja)

A po sesji bardzo chętnie bym przesłuchał nie PRO80 (udało mi się już odsłuchać, wolę HI-2050 po monitor modzi), ani TS-671 (mam),

a zamiast tego TS-670, TS-660 i TS662

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności