Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałówki do 200-250zł. [metal, rock]


TheAtixs

Pytanie

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hmmm miałem R1 i nie przypadły mi do gustu. Szukam czegoś lepszego i przede wszystkim wygodniejszego! :) M4 jakoś nie specjalnie mi się podobają

Znalazłem Fisher Audio Silver Bullet. Warto je kupić?


up

Edytowane przez TheAtixs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmmm miałem R1 i nie przypadły mi do gustu. Szukam czegoś lepszego i przede wszystkim wygodniejszego! :) M4 jakoś nie specjalnie mi się podobają

Znalazłem Fisher Audio Silver Bullet. Warto je kupić?

up

 

Jeśli zadowolą cię przeciętne jakościowo soprany, to w cenie poniżej 150 zł może być to całkiem dobry zakup do takiej muzyki.

Btw, co konkretnie tobie nie pasowało w R1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przede wszystkim wygoda - to był koszmar. Nie chcę teraz OTE. A odnośnie dźwięku - bardziej pasuje do nich dubstep niż metal. A silver bullet są przeciętne? Czytałem o nich i podobno w tym przedziale cenowym są najlepsze. A więc co mi możesz polecić?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

posluchaj brainwavz proalpha. jak mozesz nieco dolozyc to m3 - najwygodniejsze sluchawki jakie mialem...

i w tej muzie sprawdzaly sie rewelacyjnie. fajnie dociazone ale z bardzo dobra kontrola niskich rejestrow - bez "mulenia". maja tez ******sta scene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale ja nie słucham dubstepu. Słuchałem jak miałem jeszcze R1. A od tamtego czasu głównie metal/rock. Więc poszukuję czegoś pod te klimaty :)

Na Adagio II słuchałem ostatnio Theriona i Katatonii - zdecydowanie dawały radę :) Tylko lubią jak im się zapoda więcej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przede wszystkim wygoda - to był koszmar. Nie chcę teraz OTE. A odnośnie dźwięku - bardziej pasuje do nich dubstep niż metal. A silver bullet są przeciętne? Czytałem o nich i podobno w tym przedziale cenowym są najlepsze. A więc co mi możesz polecić?

 

Dla mnie każde słuchawki dokanałowe w cenie ok. 200 zł są przeciętne. Ale Silver Bullet nie mają jakościowo lepszego brzmienia od R1 - są od nich trochę jaśniejsze, ale mają więcej zniekształceń i niedostatków. Mają też sporo dolnego basu więc nie wiem czy o to Ci chodzi w kontekście wypowiedzi o R1...

Polecałbym Ci Astrotec AM800 (do kupienia na ebay i mp4nation)

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm a nie warto dołożyć jeszcze troszkę do tych ok. 150zł i wziąć doś za 200 paredziesiąt? Czy nie opłaca się po prostu? Dla mnie amazon, mp4nation czy allegro to jeden grzyb ;)

I bardzo zaciekawiły mnie Fisher Audio Tandem.


up


2x up

Edytowane przez TheAtixs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A więc teraz zadam pytanie: Brainwavz M3 czy Fischer Audio Tandem?

Podobno M3 do metalu się nie nadają ;/

 

Zmieniam pytanie: Brainwavz M3 z comply t400 czy Fischer Audio Tandem z HED16?

Edytowane przez TheAtixs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla mnie silikony sa wygodniejsze w uzytkowaniu. Nie lubie procesu wkladania pianek. A podczas noszenia ja nie zauwazylem roznic w wygodzie. ale w zestawie masz i silikon i comply... Wiec sam mozesz potestowac i zobaczyc jak wplywa na brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mają dość masywne brzmienie, ale bez wielkiego dudniacego basu.

nadaje to miesa w tej muzyce, a jednoczesnie nie powoduje zlania badz co badz gestych dzwiekow w jedna kluche. Gora jest lagodna i zaokraglona, wiec przy duzej ilosci talerzy nie pokaleczy uszu.

wiec do metalu jak mowilem mi sie bardzo podobaly. Opinia na podstawie raczej bez najciezszych odmian - takich po prostu nie slucham. Czyli na podstawie muzyki pokroju korn, godsmack troche sepultura czy slipknot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności