Skocz do zawartości

Denon D600 z allegro za 800 PLN w Agito - kto kupił?


szwagiero

Rekomendowane odpowiedzi

Mam słuchawki. Nie oparłem się, otworzyłem dyskretnie, slucham. Jak się bratu nie spodobają, NIE wylądują w komisie. Zostaną u mnie. Pakowanie,wykonanie, dodatki. Klasa. Na tle srh 1440 i k701, nawet lepiej. Jak grają niewygrzane pisać sensu nie ma, ale jedno jest pewne. Jest klasa.

Dziękuję zatem raz jeszcze w imieniu swym i kolegów z forum firmie Agito za te piękne świąteczne upominki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie prosto z t5. Dla mnie ekstra - zdecydowanie najlepsze portable jakie mogłem sobie wymarzyć. Do LC byM612 niebywale miodne są k701, ale i d600 sprawdzę. Srh 1440 szły dobrze prosto z t5, ale d600 są tu dużo lepsze. Plus krótki kabel z pilotem do Apple i dobra izolacja. Zostało mi tylko tańczyć z radości. Teraz mogę! They are REALLY made for IPod !!!

 

 

Wytapetowano z użyciem T5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na portable to one dla mnie średnio sie nadaja. Za duże i ciężkie.

Ja po domu w nich trzecią godzinę biegam i na dworze dwa razy na chwilę byłem. Do ciężaru się przyzwyczaiłem. Srh 1440 cięższe na głowie mi się wydawały, choć one do portable wcale, bo otwarte, fakt. Ale w d600 zmywałem już, sprzątałem etc. Odkurzanie będzie zamiast w mc3 na pewno też w d600.

Ale o co innego mi chodzi. W d600 w cenie słuchawek audiofilskich macie wzmacniacz. Dobrze wiemy, że do większości audiofilskich słuchawek bez wzmaka za min. 800-900 nie podchodź. D600 grają dobrze bez. I to jest ich przewaga nad konkurencją bezapelacyjna.

Są tak komfortowe i wygodne jak otwarte. Ale są zamknięte, z krótkim - dla chętnych - kablem z pilotem. I mogą być użyte jako audiofilskie portable.

I macie pewność, że nie wrócicie do domu sami. Na ulicy słuchawki i wy przy okazji rzucicie się w oczy od razu. I tekst na podryw, bezcenny. "Chcesz posłuchać" i zakładasz pannie d600 na uszy. I w ten sposób wybierasz właściwą pannę. Bierz tą, na której twarzy natychmiast pojawi się banan. Pysia, jak coś, to niechcący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne inne z moich słuchawek jej przekonały do zamiany z hd681. 681 grzała na uszach codziennie ponad dwa lata. Szedłem do niej jak do wyroczni, po zakupie nowych. I tak odpadały m.in hd661, 660, 330, d1001, shp 5401, wcześniej zamieniła SE M-390 ma 681.

Zwątpiłem, aż zobaczyłem banana w pierwszych sekundach odsłuchu srh1440. I w ten sposób straciłem srh 1440. Teraz myślę, jak to zrobić, by d600 nie zakładała. Wiem, nie lubi zamkniętych!

Szęściara. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To już nie w tym roku kalendarzowym. Budżet zapięty.

Spoko, pogrzeją się do przyszłego roku :P

 

To może do końca "sezonu grzewczego". :)

Wzmacniacze porobiłem do porządku, to teraz kolej na Daca.

To jest teraz priorytetem.

Chociaż kusiły mnie mnie na Allegro te D600 w tej cenie ale mam silna wolę i dałem rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności