Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki na zewnątrz do 100, max 150zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Planuję zakupić słuchawki do autobusu/pociągu. Obecnie posiadam JVC HA-G101 jednak jak dla mnie...w domu pięknie , czysto , wyraźnie , bass jakiś jest , jednak na zewnątrz (na ulicy , w autobusie , pociągu , samochodzie) , mimo iż mam głośność na 100% , słychać wszystko z zewnątrz a dźwięk dosyć słabo. Nie znam się na słuchawkach , nie wiem czy są to tzw. "otwarte" czy "zamknięte" jednak potrzebuję słuchawek z dobrym wytłumieniem otoczenia (jeśli jest to możliwe , całkowite odizolowanie się). Drugi negatyw w JVC to 3 metrowy kabel , jak dla mnie uciążliwe. Trzeci negatyw - duże , nie przyjemnie nosi się je na małych uszkach.


Budżet: Najlepiej 100zł , w wyjątkowych okolicznościach (dla wygłuszenia , jakości dźwięku) do 150zł.

Źródło : Głównie Galaxy Mini , czasami Xperia J / PSP.

Oczekiwania: Głównie Izolacja otoczenia oraz wygląd. Poboczne: głośność , nie za długi kabel (do 2m?).

Muzyka : Cóż , zaraz pewnie ktoś mnie zjedzie jednak słucham jakby to powiedzieć.. azjatyckiej muzyki (Japońskie , Koreańskie , Soundtracki z anime itp). Głównie pop i rock. np. http://www.youtube.com/watch?v=NzzZ-9TE5L4


Propozycja: Sony MDR-ZX300 (mógłbym je kupić dzisiaj). Czy te słuchawki spełniłyby moje wymogi?


Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje : )


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności