Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] akg k518 - słuchawki nauszne przenośne


jameshook

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuję pozbyć się akg 420. Z racji braku izolacji, bo same słuchawki są genialne, lekke i wygodne.

Myślałem o akg k518. Odsłuchy zrobię sam w sklepie. Zanim przejdę to za jaką cenę polować na te słuchawki ? Używki/nówki ? I czy z wygodą jest aż tak źle ? Raz je miałem na głowie i nie pamiętam wrażeń.

Z racji że mają być mobilne i niewielkie , a takie są k518 wybór słuchawek tego typu nie jest za duży.

Edytowane przez jameshook
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wygodę dużo osób narzeka, ja jakoś nie. Niektórzy rozciągają lekko pałąk, przez co robią się luźniejsze. A cena to za nówki ok 130 zł jest bardzo niska i dobra. W sumie nie widziałem taniej. A tak to za 160 spokojnie dostaniesz w paru sklepach internetowych.

Edytowane przez Giwera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje DJki po recablingu opyliłem za stówkę, więc można trafić bardzo fajne używki :)
Co do rozginania pałąka - wiele osób narzeka na niewygodę właśnie przez to, że nigdy nie próbowali lekko nagiąć pałąka. Mi były wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności