Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki zamknięte ~150zł


Nevii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Szukam nowych słuchawek. Poszukuję jakiegoś wygodnego sprzętu, konstrukcja zamknięta (nie mam problemu pocących się uszu), do tego chciałbym, aby kabel z nich był wyprowadzony z obydwu muszli. Fajnie by było, gdyby te słuchawki nadawały się też do wyjścia na miasto. Mam duże uszy, więc bez dużych muszli się raczej nie obejdzie. Słucham głównie rocku, metalu, czasami rapcore, blues, od czasu do czasu muzyki klasycznej, ale lubię też pograć w gry. Lubię dobry, kontrolowany, nie wylewający się bas, wyraźną, ale nie przesadzoną średnicę i stonowane wysokie. Chciałbym, aby jakościowo dźwięk nie był gorszy od tego, jaki prezentują Superluxy HD681. Źródła będą dwa. Samsung Galaxy S3, oraz Xonar DX. Myślałem o CAL!, ale odstrasza mnie ich słaba jakość wykonania, oraz to, że ponoć pozycjonowanie dźwięku w grach jest nienajlepsze. Budżet - około 150zł. W grę wchodzą słuchawki używane.

 

Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, czyli posiadasz te słuchawki? Mógłbyś mi powiedzieć, czy na muszli z której nie wystaje przewód jest na niego zaślepiona dziura? Nigdzie w sieci nie mogłem znaleźć konkretnego zdjęcia tego miejsca, ale widziałem tam coś, co przypominało zaślepkę? Wystarczająco mocno napędzi je SGS3?

Edytowane przez Nevii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to dla mnie wygodniejsze. Przed recablingiem moich HD681 czułem, że z jednej strony kabel mocniej ciągnął mi słuchawki co sprawiało dyskomfort. Kabel na 90% będę zmieniał zaraz po zakupie, więc nie byłby on problemem.

Co w takim razie mógłbyś polecić?

Edytowane przez Nevii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CAL najsłabszym punktem jest łączenie widełek muszli z pałąkiem - ale i to da się naprawić http://pokazywarka.pl/naprawa_cal/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności