Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Które słuchawki wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w wyborze słuchawek, głównie słucham rocka, zależy mi na czystym dźwięku, na wygodzie użytkowania oraz na desingu. :) Proszę o uzasadnienie wyboru. :DSennheiser hd 202 (CZY) Sony MDR-XB200L (CZY) Sony MDR-ZX600 (CZY) AKG 518


Edytowane przez Ghersto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD202 to mulisty bas i tyle. XB300 to był sam bas więc stawiam że XB200 będzie tylko gorzej. ZX600 nie znam, K518 były by okej jak wyjmiesz gąbki ale będą gniotły w uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4ndr3
Co do AKG to zależy. Po pierwsze, mało kto chyba odginał po zakupie ten pałąk, a spokojnie można w ten sposób zredukować nacisk, a po drugie to są osoby (w tym ja), którym ten nacisk nie przeszkadzał ;) Tak czy owak: najlepiej przetestować samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4ndr3

Co do AKG to zależy. Po pierwsze, mało kto chyba odginał po zakupie ten pałąk, a spokojnie można w ten sposób zredukować nacisk, a po drugie to są osoby (w tym ja), którym ten nacisk nie przeszkadzał ;) Tak czy owak: najlepiej przetestować samemu.

Mi nie przeszkadzał nacisk wręcz przeciwnie sam sobie dogiąłem djki żeby trzymały lepiej bo wtedy lepszy bas jest. Acz dla większości ten chwyt jest niewygodny. Moim zdaniem na miasto jest spoko.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zx600 grają jak przesłodzona różowa landrynka. Już lepiej k518 wziąć

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative Aurvana Live są ok, ale tylko do domu. Jako portable nie bardzo.

Czemu nie?
x2

 

Bo izolacja nie ta co djki? KPP, PX100, vJays są otwarte i nie izolują wcale a są typowo portable.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności