Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 200 zł - "wszechstronne"


Rekomendowane odpowiedzi

4ndr3 nie wyrywaj słów z kontekstu, 668b sa bardziej basową odmiana 565, ale nie sa boomowate

czytaj ze zrozumieniem, są uniwersalne a nie boomowate :P

Ale ludzie ostatnio ogólnie piszą że 668b są basowe... że ich bas jest boomy. Bez odniesienia do 565. Słuchałem ich spod iModa i iBasso T5 (zawish je miał) i to w wersji na padach AKG i z canare. I gdzie ten bas nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem HD668B rekablowane Canare i na welurowych padach, no i wysokie jak to w Superluxach - grają na swoją modłę, żylety takie. Bas ok, na pewno lepszy niż w Takstarach HI2050 np. Przekaz nie tak bezpośredni jak w HD565, jak dla mnie ogólnie nie ma co porównywać tych słuchawek.

 

 

W ogóle HD565 można spokojnie tutaj wykluczyć, SLHD668B tylko, jeśli snuff przeżyje tę górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4ndr3 widzisz dla ciebie nie ma, dla mnie jest go az az że czasami przeszkadza to tak jak sportowy wydech na trochę ok na dłużej męczy ...

ja tam nie wiem co piszą ja wiem co ja słyszę, są półotwarte nie porównuj ich do zamkniętych ultrasone, dla mnie są czasami az az z video ...

 

jak jest za duzo można uciąć EQ, z dodaniem jest juz gorzej ...

 

565 są tu punktem odniesienia, fucken shitt kolejny raz 668 bronią sie a ja muszę sie ograniczyć do "minimum" :/

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te moje HD668B może nie miały takiego jakiegoś zalewającego basu, ale kopa to on potrafił dać :) Ogólnie fajne, czysto grające słuchawki, tylko te wysokie typowo Superluxowe...

 

 

Np. HD565 miały je super.

No właśnie żyletek nie chce :D Napisałem do jednego kolesia czy chce się zamienić - moje doki za jego Shure SRH240A.

 

Widzę, że ogromnego wyboru nie mam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A SM P30 ?

Spełniają wszystkie wymagania, napędzisz je byle czym, ale są dość ciemne, a to niekoniecznie musi się spodobać. Ja chyba swoje będę puszczał w granicach 150 zł.
Ale ogolnie fajne wygodne i dobrze izolują. Do tego ładne i pady świetnej jakości. Tylko mnie drażni że kabel strasznie się uparł żeby jak najdłużej trzymać kształt z pudełka.

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj, jeżeli nie masz problemu z kupowaniem za granicą - http://www.amazon.co.uk/WeSC-RZA-Street-Headphone-White/dp/B00708XCZU

Dzięki, zastanawiam sie tylko na ile te wszystkie tańsze są na pewno orginalne...Chciałbym kupić beats by dr dre solo hd też tak koło 250zł ale to wiadomo że tylko będą podróbki...a zalezy mi na orginałach dlatego znalazłem we WeSC. Chciałbym zaczerpnąć wiedzę właśnie o WeSC i czy one za około 200zł nie będą podróbkami.

Edytowane przez dzony76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, że to podróbki. Możesz też kupić bezpośrednio od Amazonu(ok. 50zł drożej), jeżeli chcesz mieć pewność oryginalności - http://www.amazon.co.uk/WeSC-RZA-Street-Headphone-Black/dp/B00708WMH4/ref=sr_1_3?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=electronics&ie=UTF8&qid=1376814841&sr=1-3&keywords=wesc+street

 

Nie wymawiaj na tym forum nazwy słuchawek z czerwonym "b", bo zostaniesz spalony za szerzenie herezji ;) Można znaleźć w tej kwocie dużo lepsze słuchawki niż te od urologa Dre. WeSC Chambers będą pewnie dużo lepszym wyborem.

Edytowane przez ticalion
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają, są trwałe. Mają dobry bas i lekko wycofaną górę. Niestety nie są wygodne. Tyla co wyczytałem.

MrBrainwash mógłby coś o nich napisać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja RZA Street White-Blue ładna jest... acz znów nazwisko rapera (chociaż Wu-Tang to chyba lepszy znak niż troszkę Dre i sporo Biebera mieszanego z Gagą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności