Skocz do zawartości

Iphone 4s


hugh

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy Iphone trzyma dobry poziom dźwiękowo. Możesz wybrać stabilne urządzenie bez żadnego grzebania lub androida w którym aby stabilnie pracować od siebie trochę dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie ma żadnych tak samo jak s3. Jest to flagowiec samsunga i działa bardzo dobrze. Chociaż ja wolę i tak iPhona 4S gdzie masz metal i szkło i super jakość dźwięku. Galaxy s4 jest wydajnością zbliżony do iphona 4s. Chociaż na papieże jest 4x lepszy ram jeśli chodzi o procesor i ram i o super wydajnej grafice. iPhone 4s mam i mogę polecić wszystko działa doskonale nigdy się nie przycina i nie ma problemów a jakość dźwięku jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę lagów na Note 2 na stock. Byle nie włączać trybu oszczędności energii. W sumie i tak nie jest potrzebny.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na S3 i na S4 fakt, dialer włącza się 2-4 sekundy ale reszta działa sprawnie, nie to samo co na iphone mimo wszystko. Wszyscy tak na narzekają ale w HTC chcąc przejść z zakładki dialera na kontakty jest dokładnie to samo ale cii bo się wyda ;). Jak komuś przeszkadza to może używać aplikacji exdialer i problem znika. Jak ci nie przeszkadzają wady iOS jak brak pamięci masowej, swobodnego przerzucania plików, za mały ekran do wygodnego przeglądania stron internetowych to bierz 4S bo niczym nie odstaje tak naprawdę od obecnych flagowców jeśli chodzi o płynność i szybkość, jakość zdjęć, dźwięku czy wyświetlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego zawsze ładuję wieczorem, takie przyzwyczajenie :) .
Nigdy nie patrzę ile baterii jeszcze zostało, ale wolę nie kusić losu, że następnego dnia telefon mi "zdechnie".

Dziennie wykonuję dość dużo rozmów telefonicznych, sms bardzo niewiele, muzyki w chwili obecnej też niewiele.

Za to jestem "uzależniony" od BadApples a to jak wiadomo zżera baterię.

Edytowane przez Robson01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 5 i codziennie na noc zawsze podłączam, to i mi dane na chmurkę wysyła przy okazji.

 

Muzyki starcza bez problemu na 6 godzin..tak jak mówisz z tymi rozmowami itp, to bez żadnego problemu podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie starczy, a jak się zaczniesz bawić w modowanie jego, to znaczy pousuwasz mu niepotrzebne usługi, z których nie korzystasz to i znacznie dłużej starczy.

 

Ja mam 5 i codziennie na noc zawsze podłączam, to i mi dane na chmurkę wysyła przy okazji.

 

Zaraz podłączenie wcale nie oznacza że odrazu wysyła dane do Clouda, po pierwsze można samemu wysłać i odebrać dane na/z Clouda, ustawiasz to we właściwościach telefonu, dwa jak ma się OSX to i tak synchronizuje się z aplikacjami w systemie, a OSX sam sobie wysyła dane na Clouda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego 4S także zwykłem podłączać na noc - rano mam pewność, że mi starczy aku na cały dzień.

 

A użytkuję tak, że mam przez 6h włączony gps, z 8h muzyki, około 10-20 smsów i kilkanaście krótkich rozmów. Oprócz tego mam ciągle włączone wifi, czasami przeglądam coś na necie i generalnie bawię się appkami ale bez gierek.

 

Przy takim użytkowaniu pod koniec dnia mam jeszcze z 40% aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak jak u Pasiastego. Gorzej z 3g lub grami bardzo wymagającymi przez neta przy nich telefon trzyma 3 godz jak wszystkie inne. Te z lepszą baterią nagrzeją się tak że albo się wyłączą albo uszkodzą. Mówię tu o czymś standardowych rozmiarów z baterią ok 4000 jak w tych potworach 6'' ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 3g się nie bawię, bo to bierze baterię szybciej niż cokolwiek innego w tym telefonie.. :P

 

to po co iphone, skoro tracisz połowę rzeczy najważniejszych i to po co został stworzony jak odbieranie/wysyłanie maili, imessage, synchronizację kalendarza w czasie rzeczywistym, przeglądanie www? Przecież w W-wie nie wifi wszędzie, ogólnodostępnego, a a co dopiero w innych miastach i miasteczkach w Polsce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bateria trzyma różnie najgorzej schodzi przy 3g plus włączony ekran więc gdy przeglądasz neta piszesz itd nie wytrzyma całego dnia tym bardziej w podróży gdzie co chwila zmienia nadajniki. samo 3g plus muzyka cały czas ale jak się nie używa tylko sprawdza email co przyszło i odpisuje na ważne tylko to bez problemu wytrzyma dzień gorzej jak się odpisuje na wszystko ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bateria trzyma różnie najgorzej schodzi przy 3g plus włączony ekran więc gdy przeglądasz neta piszesz itd nie wytrzyma całego dnia tym bardziej w podróży gdzie co chwila zmienia nadajniki. samo 3g plus muzyka cały czas ale jak się nie używa tylko sprawdza email co przyszło i odpisuje na ważne tylko to bez problemu wytrzyma dzień gorzej jak się odpisuje na wszystko ;D

przy włączonym 3G, odbieranie i odpowiedznie na 20-30 maili dziennie, tyle samo mniej więcej sms, kilka rozmów krótkich i spokojnie wytrzymuje ponad dzień. Owszem może nie wytrzymać, gdyż znam taką osobę, której bateria starcza na 3/4 dnia, ale On cały czas rozmawia przez telefon, jakby podliczyć to jakieś 4-5h na rozmów ma.

 

Tylko mnie to dziwi po co komuś iphone 5 i nie używa wogóle 3G, jaka ozdoba i chęć tylko chwalenia się mam iphona 5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Używam 3G, ale zmieniam sobie tryby wtedy kiedy go potrzebuję.. bo push z maila, czy imessage używam normalnie na EDGE i nie narzekam na szybkość działania. 3G używam do sprawdzenia czegoś w internecie, czy wysyłania mmsów / maili z załącznikami itp.

 

Używam iP w pełni, bo korzystam ze wszystkiego, co on oferuje.. w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak tak Was czytam to strasznie słabe te wyniki. Dla porównania N7100: sync na 3 konta google, wifi i nfc na stałe, ekran na auto, włączona smart stay, oczywiście 3G i 2 dni bez łaski daje radę. A ponoć to i tak słaby wynik. Mogli by się w 5S postarać coś z tym 3G zrobić w iPhone w takim razie.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja się nie powinienem wypowiadać w temacie, bo jadę na deweloperskim iOS 7 beta 6, więc to tez ma duży wpływ na baterię.. przy iOS6 może i trzymałoby dłużej.. o.O

 

 

Zobaczymy jak wyjdzie finalna wersja jak to będzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej tu leży wina z iOS i jego usługami, tak jak napisałem wcześniej wywalić niepotrzebne usługi i odrazu zacznie dłużej działać, np wywalenie gamecenter, spotlight i przyłączanie zewnętrznych urządzeń da mniej więcej 3/4-cały dzień dłużej. A najwięcej żera baterii multitasking, wywalenie go macie 1,5-2 dni dłużej na baterii. Uważam że iOS też powinno się modyfikować, no może nie trzeba tu wgrywać romow, kompilować kernela i tak dalej, wystarczy tylko zmieniać konfigi oraz wywalić niepotrzebne usługi z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowałeś mnie - jak to zrobić ? Przyznam, że iOSa używam jak hamburger. Kiedyś tam dawno jailbreakowałem ale od dawna nie czułem potrzeby więc jade jak jest. I poza życiem baterii wszystko mi pasi - znaczy bateria nie jest jakims koszmarem w foresie, ale jak już włącze udostepnianie netu, to kicha na maksa. 4ry godziny i po telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności