Skocz do zawartości

War Thunder


BamboszeK

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktoś od nas z forum w War Thunder?

MMO w którym możemy się wcielić w pilotów samolotów z okresu II WŚ. Gra jest darmowa, na razie w fazie otwartych testów beta chodź jest w pełni grywalna.

Gram od niedawna, mogę jednak stwierdzić że porównaniu do World of Warplanes wargamingu jest znacznie lepsza.

Jeżeli kogoś interesuję rejestracja to polecam zarejestrować się z mojego linka, otrzymam dzięki temu trochę bonusów a Was nic to nie kosztuje ;)

http://warthunder.com/en/registration?r=7059735

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Są już gameplaye z wczesnej wersji czołgów, będzie mozna nimi grac na jednej mapie z samolotami. :D będzie się działo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Warto, niezwykle grywalna, fajna fizyka i smaczki typu ściemnianie ekranu przy przeciążeniach czy możliwość urwania skrzydeł przy zbyt gwałtownych poderwaniach (w trybie historycznym), nie grałem jakiś czas, ale wprowadzą (albo już wprowadzili) czołgi na jednej mapie ze statkami powietrznymi. Aż odpalę z powrotem, żeby te walki ziemia-powietrze sprawdzić :D

Paru znajomych grało w World of Waplanes i po przesiadce na War Thunder nie chcą wracać, z WoT może będzie podobnie :P

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się gra, ale dopóki nie zbalansują czołgów względem samolotów sobie zrobię przerwę. Zdecydowanie lepsza fizyka i mechanizmy niż w WOTcie ^^

No i jeszcze jak się nie mylę dodadzą łodzie (3, czy 4 klasy) :>>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodali, ale lada moment wejdą, a zdaniem testerów na razie nie jest to zbalansowane :<<<


Miałem kupować w WOTcie czołg premium 8.T. , ale chyba sobie odpuszczę ^^

Niby mam prawie całą sumę z różnych kodów, ale nie będę kasy wydawał na grę od której mogę zaraz odejść :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dość sporo grałem w WOTa ale z perspektywy czasu stwierdzam, że nie było warto. Słabo zoptymalizowana, mało historyczna (tzw. czołgi-fantasy), zabugowana, droga, i meeeega frustrująca. Po pewnym czasie nuży, wbijasz 10T i co dalej? Wbijasz kolejny, w międzyczasie wydają patch, wchodzi nowa linia i następne dziesiątki do wbicia, a te które już masz w garażu zostają osłabione... Jedynie wojny klanowe jako tako sprawiały przyjemność. No i podejście supportu i wydawcy gry do graczy jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Udało mi się sprzedać konto w dobrym czasie i właściwie z nawiązką zwróciła mi się cała zainwestowana kasa.

 

WT z kolei jest bardzo dobrze zoptymalizowane, dużo ładniejsze i daje po prostu przyjemność z gry. Nie ma śmiesznych pasków życia, nie ma też za dużo prototypów. Tak czy siak samoloty nie interesują mnie zbytnio i czekam na czołgi, jeszcze nie ma i właściwie nie wiadomo kiedy będą oprócz tego, że w tym roku. Piechoty nie będzie, zostało to już potwierdzone. Flota ma dojść pod koniec przyszłego roku prawdopodobnie.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam ... nie ma to jak pojeździć w plutonie 3 TOG II* i łącznie zebrać >10 fragów xD

It's time to train.

 

A mechanika dmg w WT jest ******sta ^^

Ta satysfakcja, gdy latasz cały podziurawiony, a przeciwnikowi zablokowała się lotka i spada xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który rodzaj sterowania polecacie? Najwygodniej byłoby mi na padzie, ale nie wiem jak sprawdza sie to w grach tego typu. Teraz mam to najpodstawowsze sterowanie i przy 140fpsach co ruszę myszką, nawet lekko, to obracam się o 90 stopni. Tak na pierwszy rzut oka to sympatyczna gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam ... nie ma to jak pojeździć w plutonie 3 TOG II* i łącznie zebrać >10 fragów xD

It's time to train.

 

A mechanika dmg w WT jest ******sta ^^

Ta satysfakcja, gdy latasz cały podziurawiony, a przeciwnikowi zablokowała się lotka i spada xD

Albo przestrzelony silnik, chlapanie oleju i zatarcie silnika :D

 

 

 

Który rodzaj sterowania polecacie? Najwygodniej byłoby mi na padzie, ale nie wiem jak sprawdza sie to w grach tego typu. Teraz mam to najpodstawowsze sterowanie i przy 140fpsach co ruszę myszką, nawet lekko, to obracam się o 90 stopni. Tak na pierwszy rzut oka to sympatyczna gra.

Generalnie myszka da większą precyzją w celowaniu niż pad, ale największa frajda jest, jak już się ogarnie sterowanie na padzie, zwłaszcza z widoku kokpitu. Ja sam gram na myszce i czekam na fundusz, żeby kupić jakiegoś porządnego pada m.in. do War Thundera.

 

BTW. WT wykorzystuje Oculus Rift. Patrząc na gameplaye musi się grać rewelacyjnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie, jedynie zwiększamy swoje szanse, a takich zadań do 4 grudnia będzie więcej...

 

http://warthunder.com/en/news/337-Ground-Forces-closed-beta-announcement-en

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności