Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jedziecie na te beatsy, ze az pojde i poslucham. A noz dzwiek mi sie spodoba? Co prawda zawsze lubialem troche srednicy i wysokich jednak zawsze podstawa byl basssss:) A ze mam kilka kawalkow z tego rodzaju muzyki to moze w koncu zabrzmia tak jak powinny.

 

Poza tym takie Solo HD Red Edition idealnie by pasowaly do mojego iPoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ich stronie sa zdjecia samych mudzynow w nowych beatsach nie ma zadnego bialego luda. Czy to jest rasizm?

Nie, to jest target.

 

 

Tak jedziecie na te beatsy, ze az pojde i poslucham. A noz dzwiek mi sie spodoba? Co prawda zawsze lubialem troche srednicy i wysokich jednak zawsze podstawa byl basssss:) A ze mam kilka kawalkow z tego rodzaju muzyki to moze w koncu zabrzmia tak jak powinny. Poza tym takie Solo HD Red Edition idealnie by pasowaly do mojego iPoda.

Właśnie cały w tym problem, tam nie ma basu, tylko niska średnica, i midbasy, które dudnią i zalewają wszystkie pasma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś forma rasizmu... Biali są teraz be...

 

U nas SoundMagic mógłby poprosić jakiegoś muzyka do promocji dobrych nauszników. Z hasłem : "usłyszysz moją muzykę tak jak ją nagrałem". Może ktoś z Budki Suflera ? Tylko nie Ciocia Doda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś forma rasizmu... Biali są teraz be... U nas SoundMagic mógłby poprosić jakiegoś muzyka do promocji dobrych nauszników. Z hasłem : "usłyszysz moją muzykę tak jak ją nagrałem". Może ktoś z Budki Suflera ? Tylko nie Ciocia Doda...

Może Pikej? ahahah to by były jaja :D

 

A co do grupy docelowej, to podobno przy takiej prezentacji najlepiej zbiera sie bawełnę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że Budka Suflera to akurat kiepski przykład moim zdaniem. Wydaje mi się, że oni nie teraz jakimkolwiek autorytetem, a już na pewno nie dla młodych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna nie znac najsłabiej zapowiadającego sie niby rapera z Polsky który stara sie kaleczyc po amerykańskiemu ?
Zapraszam youtube > Pikej

A co do promowania słuchawek nazwiskiem, to moe Lech Roch Pawlak? jest autorytet ]:->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Vader i KAT (notabene już nie istnieje) trafiłyby do bardzo wąskiej rzeszy odbiorców... a to raczej mało porządane ze strony producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Vader i KAT (notabene już nie istnieje) trafiłyby do bardzo wąskiej rzeszy odbiorców... a to raczej mało porządane ze strony producenta.

Niby nie istnieją, ale na tegorocznych cieszynaliach grali ;>

 

Eh. Naprawdę są gorsze słuchawki na tym świecie. Gdyby tylko beatsy były mniej popularne to nikt z Was by się tak na nich nie wyżywał. Nie rozumiem opinii twierdzących, że współczesna (instrumentalna, tzn elektroniczna, bez wokalu) muzyka popularna z dużym basem brzmi źle na tych słuchawkach. Ma swój charakter, jakaś tam holografia nawet istnieje (nie jest zupełnie płasko), są bardzo wygodne ... Jakbym był didżejem i grał mordobicie basem to rozważyłbym ich kupno (poza TMA-1 i paroma innymi, ale Beatsy na pewno wygrałyby wygodą ... co mogłoby się okazać decydujące).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stary KAT z Beckiem dlaej działa to okej, ale coś nic o nich nie słychać. A KATa z Romanem nie uznaję jako pełnoprawnego KATa. / Przestałem ich słuchać prawie dekadę temu. :P

 

OT Mode Off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności