Skocz do zawartości

Zamówienie z thomann.de lipiec 2013 by FlameRunner


FlameRunner

Rekomendowane odpowiedzi

Ja białych nie chcę.

 

Sprayem można zawsze przejechać ;).

Ogólnie brzydząc się stylizacją na wszystko co jabolowe i śmiechfonowe etc., to siedząc w białych EVO i jakoś uszy mi nie zwiędły, i recenzję się napisało, i nie wyglądały aż tak źle na zdjęciach czy w realu. Być może dlatego, że w podobnej tonacji mam Q701 i już zdążyłem się do nich przyzwyczaić pod tym względem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie do mnie wszystko, za wyjątkiem czarnych EVO.

Będzie jedna para białych EVO dla credoslaw.

 

Wszystkie czarne EVO wymienię na białe, czekam na odpowiedź ze strony sklepu.

Nazrukh i Piesu zaraz dostaną zwrot za słuchawki. Ktoś jeszcze nie chce białych?

Edytowane przez FlameRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprayem można zawsze przejechać ;).

Ogólnie brzydząc się stylizacją na wszystko co jabolowe i śmiechfonowe etc., to siedząc w białych EVO i jakoś uszy mi nie zwiędły, i recenzję się napisało, i nie wyglądały aż tak źle na zdjęciach czy w realu. Być może dlatego, że w podobnej tonacji mam Q701 i już zdążyłem się do nich przyzwyczaić pod tym względem.

 

 

Można, ale niekoniecznie wyjdzie to dobrze. Trzymam się takiej stylistyki, istnieją słuchawki w wersji która mnie interesuje, to jak czekałem kilka miesięcy, to jeszcze parę mogę poczekać ;) Może i to dobrze jak będę miał na razie tę stówkę więcej.

 

 

 

FlameRunner: inne elementy zamówienia oczywiście mnie dalej interesują, powinienem był wcześniej pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, ale niekoniecznie wyjdzie to dobrze. Trzymam się takiej stylistyki, istnieją słuchawki w wersji która mnie interesuje, to jak czekałem kilka miesięcy, to jeszcze parę mogę poczekać ;) Może i to dobrze jak będę miał na razie tę stówkę więcej.

 

Doskonale to rozumiem i wiem co czujesz. Z tym że jeśli parę miesięcy chcesz czekać to nieciekawie będziesz miał moim zdaniem, ponieważ wygląda na to, że SL sam się nie wyrabia ze wszystkim. Nie ma padów, nie ma welurów, nie ma wersji czarnej, nie ma czasami w ogóle żadnej wersji. Wszyscy są wściekli, bo planowali ściągnięcie ich do Polski - osoby prywatne, sklepy, etc. A tu klops, ktoś się prawdopodobnie mocno przeliczył w ramach wstępnego zapotrzebowania. Pozostaje zatem poza wstrzymywaniem się w nieskończoność na moje albo branie innych modeli SL, albo innych słuchawek o podobnym brzmieniu, albo wersji białej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności