Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe do galaxy ace 2 tanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zgłaszam się po poradę, bo z poprzedniej byłem b. zadowolony :) Philipsy 5401 są świetne. Teraz kupiłem telefon ace 2 niestety dołączone słuchawki są bardzo tandetne. Przejrzałem proponowane modele z waszego forum w kategorii do 100zł ale w sumie nie znam się na nich. Z tego powodu chciałem zapytać które będą najlepsze do słuchania muzy z takim telefonem?

Oczywiście wybieram z pośród

 

VediaSV500

Vedia Muzzio Cutedocks

SoundMagic PL11

MEElectronics MEE M2

JBL Reference 220 II

Creative Ep-630

Panasonic RP-HJE120

Creative EP-830

chyba że są inne w tej kategorii lepsze. Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo Brainwavz Alpha, wszelkiej maści Awei i inne chińczyki tutaj promowane, jak Xkdun CK700, Panasy 120, Philipsy SHE3500, Mee M9. podaj muzykę, to się poda konkretnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak, zapomniałem powiedzieć o swoich upodobaniach muzycznych:) Głównie jest to szeroko pojęty Hard rock & Heavy metal, zwykły rock też czasami.

Powiedzmy od Queen czy Aerosmith, przez Judas Priest i Scorpions na Manowar albo Metallice kończąc, wyżej np Death metalu nie słucham ale to chyba i tak niełatwe dźwięki dla tanich słuchawek :/

Lubię też lżejsze klimaty jak Phil Collins czy Elton John, albo stare disco jak ABBA, no ale to rzadziej.

Rapu czy techno nie słucham wcale.

 

Aha i od razu zapytam też żeby nie robić nowego tematu - w moich Philipsach 5401 urwałem wczoraj wtyczkę, co za pech :( Nie wiem, opłaca się robić cały recabling? Trochę o nim czytałem ale nie wiem czy sam bym to umiał zrobić, no i jaki kabel będzie dobry etc. A może poprostu lepiej dokupić wtyk i tylgo go wymienić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności