Skocz do zawartości

iOS7


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się szczególnie podoba opcja przegladania otwartych programów. Bo to co jest teraz jest... Imo nie trafione. Ale no co im przeszkadzaly te ikonki? Jak na nie patrzę to rzygam tęczą. Home screen jest mega nieczytelny.

Edytowane przez hris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam w pełni się jaram systemem, jeśli finalna wersja będzie śmigała tak jak jest to w planach, to będzie jeszcze lepiej.. :)

 

i w sumie podobnie czekam na Mavericksa, aczkolwiek systemu nie testowałem.. po prostu czekam już na finalną i dopracowaną wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam w pełni się jaram systemem, jeśli finalna wersja będzie śmigała tak jak jest to w planach, to będzie jeszcze lepiej.. :)

 

i w sumie podobnie czekam na Mavericksa, aczkolwiek systemu nie testowałem.. po prostu czekam już na finalną i dopracowaną wersję.

 

 

Ja tam się 10.9 nie zachwycam, nie widzę różnic w działaniu pomiędzy 10.8.4 a 10.9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie prezentacja systemu na Keynote zrobiła takie wrażenie, że kupiłem sobie aż Macbook Air'a ze względu, że też go przedstawili. Liczę na to, że system wejdzie za free, dla osób posiadających najnowsze MBA :P

 

 

Rozwiązania przyjęte w systemie (wszystkie.)..eh. Chciałbym, żeby Windows robił podobne rzeczy.

Edytowane przez dMXyEYe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Większość moich ulubionych aplikacji zaktualizowała się do iOS7, bez wsparcia dla 6.1.4. Wniosek, zostaję na dożywociu z iOS 6, a pieniądze na iphone'a 5S przeznaczam na Momentum i B&W P7 :)

Co do aplikacji to itunes store da możliwość pobrania wersji starszych, zgodnych z iOS6.

http://myapple.pl/content/5349-starsze-wersje-programow-dostepne-w-app-store.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Większość moich ulubionych aplikacji zaktualizowała się do iOS7, bez wsparcia dla 6.1.4. Wniosek, zostaję na dożywociu z iOS 6, a pieniądze na iphone'a 5S przeznaczam na Momentum i B&W P7 :)

Co do aplikacji to itunes store da możliwość pobrania wersji starszych, zgodnych z iOS6.

http://myapple.pl/content/5349-starsze-wersje-programow-dostepne-w-app-store.html

 

I co z tego, jak nowsze wersje dostały dodatkowe ficzery, bez iOS7 ich nie zobaczysz.

 

Jest jeszcze możliwość downgrade'u do 6.1.4 http://www.icj.me/ios/all

btw:

Tak to jest, jak damski krawiec bierze się za projektowanie czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Nie rozumiem. Moze jestem za glupi. Tylko narzekacie na wyglad. Ja akurat nie mam nic przeciwko niemu ale najwazniejsze. Czy nie widzicie tych wielkich lagow? Np przy przelaczaniu klawy na tryb numeryczny. Albo gest wszystkimi palcami by zminimalizowac aplikacje. To jest dopiero okropne. Mam ipad 4 i ios7 uzywam od pierwszej bety. Od samego poczatku te lagi sa a jak wczoraj dowiedzialem sie ze oficjalny ios7 to nic innego jak ios7 w wersji GM to az za glowe sie zlapalem. Po za tym apple zabralo od wersji ios7 beta 4 mozliwosc przywrocenia kopii zapasowalej z ios7 na ios6. Wczesniej bylo to mozliwe.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mocno mnie dziwi bo właśnie użytkownicy nowszych urządzeń narzekają a zarówno na ipadzie 2 jak i iphonie 4 wszystko działa płynnie bez lagów. Nie wiem jak to możliwe, że starsze urządzenia radzą sobie lepiej w tej kwestii, gdy powinno być przecież zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już info, że niedługo będzie JB na 6.1.3, także ja się wstrzymuję. Niestety aktualizowałem Calendars, który teraz jest nieczytelny i po prostu brzydki :/

Rozumiem,że lepiej wstrzymać się z aktualizacją do czasu aż JB do 6.1.3 wyjdzie. Mam ipada mini. Bez JB nadaje się tylko do Internetu przeglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Nie rozumiem. Moze jestem za glupi. Tylko narzekacie na wyglad. Ja akurat nie mam nic przeciwko niemu ale najwazniejsze. Czy nie widzicie tych wielkich lagow? Np przy przelaczaniu klawy na tryb numeryczny. Albo gest wszystkimi palcami by zminimalizowac aplikacje. To jest dopiero okropne. Mam ipad 4 i ios7 uzywam od pierwszej bety. Od samego poczatku te lagi sa a jak wczoraj dowiedzialem sie ze oficjalny ios7 to nic innego jak ios7 w wersji GM to az za glowe sie zlapalem. Po za tym apple zabralo od wersji ios7 beta 4 mozliwosc przywrocenia kopii zapasowalej z ios7 na ios6. Wczesniej bylo to mozliwe.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

 

Wejdź w ustawienia, dostępność i zmień opcję dotyczącą kontrastu.

 

 

//

 

Ja jeszcze jade na GM, bo iOS7 to ten sam build, więc w sumie co za różnica czego używam..zaraz będzie 7.0.1 więc wtedy zmienię jak poprawią jeszcze jakieś minimalne błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba, zawsze coś nowego. Taka ich polityka. Ten telefon jest dla mnie kompletny i nie zamieniłbym go na inny bez względu na wygląd ikonek, tapet czy designu.:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie narzekam :) iOS 6'tym już zacząłem rzygac szczerze powiedziawszy. Telefonu używam a nie gapie sie jak wolu na ekran główny - wiec debaty nad wyglądem ikonek zostawiam kobietom i tym "ciplejszym" użytkownikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że sprzedałem iP4 po dobrej cenie kilka dni po wyjściu Beta1, nie żałuję kompletnie, dziś miałbym oczojebny systemik, który funkcjonalnością próbuje gonić androida i windows phone.

Po wyjściu JB na ios 7 będzie możliwość powrotu do oryginalnego wyglądu ;)

Sam się zastanawiam nad sprzedażą mojego 4s bo to ostatnia szansa żeby się go pozbyć za rozsądną cenę(mam na niego jeszcze ponad pół roku gwarancji).

Niedawno na allegro pojawiła się xperia zr - pierwszy telefon z androidem, na który mógłbym się zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności