Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do +/- 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wczoraj mi padły Fischer Audio Eterna i szukam teraz słuchawek które je godnie zastąpią. Póki co źródłem będzie Samsung Galaxy S2 i Galaxy Tab2 oraz Lenovo ideapad Y580. Pod koniec roku mam zamiar sobie kupić już DAC. Co do muzyki słucham wszystkiego (naprawdę) od AC/DC, muzykę klubową (chociażby Energy, Tomorrowland itd), po soundtracki (Władca Pierścieni, nowa trylogia Batmana itp). W Eternach fajnie wszystko brzmiało, tzn. bass nie buczał cały czas tylko był kiedy faktycznie był potrzebny, instrumenty b. ładnie brzmiały, vocale też nie najgorzej. Ostatnim wymogiem jest dość solidny kabel. Dużo się przemieszczam (autobusy, tramwaje, samoloty itd) i zajechałem całą masę słuchawek (HD205, Sony MW600 (Bluetooth) itd)

 

Dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One nie mają solidnego kabla, one mają kabel normalny.

A wymianą kabli w dokach na pewno zajmuje się piotrus_g. Jeszcze jest kilka osób na forum, ale on chyba ma w ofercie wzmacniane.

Już go pytałem bo raz mi wymieniał jacka w a-Jays Three, a koszt wymiany kabla to połowa ceny kosztu nowych słuchawek ;) Wspomniał, że MOŻE by się dało odratować stary kabel, ale już wole kupić nowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Soundmagic PL50? Na jakość wykonania i wytrzymałość nie można złego słowa powiedzieć. Sprawdzą się na pewno przy rocku i soundtrackach, gorzej z muzyką klubową będzie, bo dość kiepsko z basem w nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PL50 to byłby kiepski wybór.

Najlepiej kupić drugi raz Eterny. Z Brainwavz najbliżej będą M2, ale jednak są gorsze. Ewentualnie sprowadzić Final Audio Adagio II, choć w nich też kabel nie robi niesamowitego wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się wydaje, że 2 raz Eterny

ja przynajmniej nie zetknąłem się z lepszymi słuchawkami w tej cenie, a brzmiącymi w podobny sposób

M2 są słabsze i sceny też nie mają tak imponującej, natomiast ProAlphy są bardziej zrównoważone w brzmieniu i jaśniejsze oraz też mają mniejszą scenę od Etern

jeżeli oczekujesz takiego soczystego, pełnego i przestrzennego brzmienia z dociążeniem na basie, to Eterny w swoim przedziale cenowym są w czołówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności