Skocz do zawartości

Telefon po taniości (250zł) - wiedza atelefoniczna


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wave z QWERTY - nope. Denerwujący telefon. Polecam Neo V, naprawdę się nie zawiedziesz. ;)

Co kto lubi. Dla mnie znacznie mniej stresujący niż dotykowce pod andkiem. Oczywiście jako telefon, bo jako smartfon jest do bani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wybacz, nie sprecyzowałem - jako telefon być może daje radę, ale to lagowanie.. za 250 zł idzie dostać Samsunga Galaxy Pro B7510. Mam w domu, 800 mhz + 512 RAMu to prawie jak Neo V, śmiga to to nawet przyjemnie i ma całkiem fajne QWERTY ;)

 

Tyle, że ja jestem inny - na 3.5" w iP pisze mi się lepiej niż na 5.5" w Note 2, 4.3" w S2.. :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szybkie pytanie do użytkowników Wave S8500. Czy kabel USB do komunikacji i ładowania sieciowego to najzwyklejszy USB micro-b bez pomieszanych pinów itp? Pytam, ponieważ producenci lubią czasami coś skomplikować, a zaraz wychodzę jakiś zakupić (nie miałem w zestawie).



dopisek. Ok, z tego -> https://www.hurt.com.pl/oryginalny-kabel-micro-usb-nokia-ca-101,p9269.html wnioskuję, że wystarczy najzwyklejszy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wybralibyście do 300-350zł? Myślę o Wave, SGS, iP 3GS i BB 9780 albo 9360 (ze względu na os7), także po każdym z danej platformy ;) Obecnie używam BB 8900 z BISem i jestem prawie w pełni zadowolony, poza beznadziejnym przeglądaniem netu i brakiem 3G, przez co wysłanie/odebranie czegoś "większego" to katorga. Użytkowany jak normalny telefon, dużo smsów, z BB akurat dużo messengera, średnio rozmów i trochę surfowania, z reguły jakieś ******ły, ale potrzebne na szybko, dlatego obecnie doprowadza mnie to do furii czasami. Miałem kiedys iP 2G, siostra ma 3GSa, także znam i lubię, reszty nie znam, brałbym Wave'a ale boję się o komfortowe pisanie i przeglądarkę. SGS mi się podoba na papierze, klasyk, fajny ekran, świetne wsparcie, ale naczytałem się o "komfortowych" wymaganiach Androida i waham się czy na jakimś świeżym romie będzie to chodzić płynnie. Aha gry raczej nieistotne, aparat fajny dodatek, ale akurat wszystkie mają znośne, co do baterii to nie liczę na cuda :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wave mam od kilku dni i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. Chodzi szybko i nie muli, fajnie jakość dźwięku, naprawdę świetny ekran (kąty, widzenie pod światło), na tej qwerty po sprowadzeniu do poziomu pisze się całkiem nieźle, dobrze leży w dłoni i jest solidnie wykonany, zdjęcia robi całkiem niezłe, choć filmy lepsze, ale jest AF czyli duży plus, nawigacja działa, choć nie jest to raczej telefon do gps (czasami ciężko złapać fixa, ale zazwyczaj łapie i można śmigać,), przeglądarka opery i net jakoś działa (mnie wystarcza w zupełności), jakość rozmów znakomita, mogę otwierać wordy, pdfy, excele, nawet filmy w jakości 720p czyta bez zająknięcia, wetknę aero2 i działa.

To wszystko wyrwałem za... 199zł, dobry interes.

 

Z wad można wymienić kiepski dźwięk z głośniczka sygnałowego, choć tragedii nie ma, łapanie satelit nie jest momentalne, choć zawsze w końcu mi łapał.

 

Póki co jak go testuję to się cieszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zadowolony użytkownik. :]

 

Mi brakuje wsparcia ze strony użytkowników, właściwie z bada można by było wycisnąć jeszcze więcej i byłby ubogi, ale stabilny system. Jednak tego nie ma.

 

Brakuje mi jeszcze np. tego, że nie ma na niego jakiś serwisów stimingujących muzykę. Przynajmniej o niczym takim nie słyszałem.

 

Jakby te dwie rzeczy były spełnione, to sprzedałbym swoją taczkę i został z wave... a tak muszę mieć oddzielnego playera i odzielny tel. z dokami na miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności