Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki za 200-250 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że słuchawki jakie używałem od 2 lat mi padły a faktury z paragonem nie mogę znaleźć będę musiał chyba kupić nowe słuchaweczki. Te co mi padły znaczy lewa słuchawka padła to Senny CX-300 II precison chyba najlepsze jakie do tej pory miałem, bo creative co miałem tonami psuły się po pół roku - roku. No i taki dylemat bo kusi mnie na kupno nausznych słuchawek sęk w tym że słucham dużo podróżuje sporo i większość słuchawek takich jest dla mnie niewygodna i jakoś w nich obeznany nie jestem. Dokanałówki uwielbiam bo mało zajmują i niwelują dźwięk otoczenia czy to ryczący bachor w autobusie albo inne pier*****. Myślałem nad cx-400 jeśli chodzi o dokanałówki... Słucham muzyki różnej choć ostatnio dominują różnego rodzaju elektroniczne dźwięki trochę rocka metalu ale głównie elektro. A słucham na samsungu galaxy ace..

 



Żadnych propozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie zależało mi na czasie to bym nie pisał tematu a wcześniej jak pytałem się to zawsze ktoś odpowiedział. Chciałem je kupić dziś bo potrzebuję tych słuchawek jak najprędzej... Nie mniej dalej budżet 200-250 zł albo nauszne albo dokanałowe (w sumie najlepiej). Głównie do muzyki elektronicznej i innych gatunków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poczytałem nuforcy są awaryjne co od razu je skreśla bo nie mam zamiaru się bawić w serwisy itp.

Te e10 mogą być fajne ale jak mają się z Brainwavz m2 bo jeśli chodzi o dokanałówki to waham się pomiędzy tymi dwoma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem e10 całkiem fest słuchaweczki grają miło tylko słabiej wyglądają bo widać to tu to tam chińska "jakość" w postaci wystających tu i tam nadlewek standardowe silikony są niewygodne. Zastanawiam się jeszcze za tą 100 którą mi została kupić jakieś nauszne i tu dylemat co. Aaa i czy warto do tych e10 kupować piankowe tipy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności