Skocz do zawartości

KEF wkracza na rynek słuchawek


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Takie mam odczucia. Lubię na głowie mieć coś, co ma dobry dźwięk, ale nie jest "wariackie". Momentum sa bardziej dyskretne i klasyczne.

 

Wiesz, lubię SF ale nie ubieram się jak Panowie ze Star Trek ;). Raczej jak połączenie Sitha i Hana Solo (na czarno, ale kurtka... nie peleryna) ;)

 

Bas ? Oj,oj, to niedobrze. Czyli Momentum rządzą...

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod opinią rymcymcyma. Niezwykle angażujące i naturalne brzmienie. Niedługo będzie mój test i porównanie do MS500. Jestem cholernie głodny, ale nie mogę się oderwać od nich, a z AK120 w kieszeni i M500 na głowie nie będę robił kanapek :P

przypomnę tylko że u rymcymcyma ostatecznie wygrały P7 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które Ty sprzedajesz co można poczytać im za minus ;)

jak zauważyłeś Lordzie to ja je sprzedaje, nie rymcymcym, a ja nie jestem osobą osłuchaną i tym samym mało miarodajną jeżeli chodzi o sprzęt audio...może padło mi na mózg i sprzedaje świetne słuchawki które chyba wszyscy chwalą? może się na nich nie poznałem ;) ... wszyscy chwalą Momentum, a ja nie podzielam tego entuzjazmu

Baele na ten przykład uważa P7 za lepsze od Denonów D7100

Edytowane przez lipiec2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Momentum to jedne z najgorszych słuchawek jakie było mi dane słyszeć...

Edytowane przez music freak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś zapoznam się z P7. TOPHifi blisko. Na razie u mnie Momentum wygrały z Phiatonami M500. Wolę Sennki. Ciekawią mnie oczywiście K545 jako posiadacza K550.

A tak poza konkursem. Rzadko jesteśmy wierni jakiemu§ modelowi, producentowi. Dość szybko zmieniamy tu słuchawki. Mimo początkowych zachwytów. Duża część modeli jest chyba przygotowana za szybko albo pod uszy słuchaczy funbasowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

KEF wprowadza nowe IEM'y o symbolu M100, oparte o jeden przetwornik dynamiczny 10mm (ich pierwsze IEM'y, model M200, miały po dwa przetworniki na każdą słuchawkę), oraz pojawią się nowe wersje kolorystyczne dla modelu M500 :)

 

http://www.kef.com/html/hk_en/showroom/mseries/m500/m100/index.html

 

http://www.kef.com/html/hk_en/showroom/mseries/m500/images_and_video/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nowy model niedługo zagości w sklepach, a mianowicie nauszne M400.

Moim zdaniem szkoda, że to kolejne nauszne, a nie wokółuszne od KEF'a... poza tym designersko chyba krok do tyłu, no ale o gustach się nie dyskutuje ;)

 

http://www.kef.com/html/gb/showroom/mseries/m500/m400/index.html#.VVUlzGh7ZDs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności