Skocz do zawartości

Odtwarzacz potrafiący udźwignąć topowe słuchawki.


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Poszukuję już od dłuższego czasu jakiegoś dobrego odtwarzacza. Nie mam wielu kryteriów. Wygląd, wielkość mi absolutnie zwisają. Czy to dotyk, czy tradycyjne klawisze - też wszystko jedno.
Chodzi mi o to, aby udźwignął sprzęt pokroju K181DJ i lepszy, obsługiwał pliki FLAC oraz miał minimum 8GB pojemności.
Bateria też mogłaby w miarę trzymać, ale to już tak nawiasem pisząc.

Tak czy siak dołożę do niego jakiś przenośny wzmacniacz. Na razie będzie to E11.

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, trochę sprecyzuję. Czy jest nens kupować drogie słuchawki i słuchać muzy na przenośnym odtwarzaczu? Mi się wydaję, że nie.
Z tymi "topowymi" trochę przesadziłem. Obecnie mam K181DJ, ale czaję się na poziom +/- K550 i myślę, że dalej wykraczać nie będę.
Odtwarzacz ma mi służyć na lata i dlatego poszukuję naprawdę w miarę dobrego.

Co to ten IMOD? Muszę kupić Ipoda i go przerobić? Bo widzę, że 4G jest w miarę przystępnej cenie.

Odnośnie O2. Zdecydowanie za drogi. Szkoda mi aż kasy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć hasło imod w wyszukiwarke. Imod to przerobiony ipod video 5g a nie taczka.Robi siè ten myk aby na wzmacniacz kierować sygnał analogowy lepszą drogą. (Lepsze komponenty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ale czaję się na poziom +/- K550 i myślę, że dalej wykraczać nie będę(...)

 

Gdybyś kupił właśnie te słuchawki to wiedz, że dobrze się zgrywają z iPod'em Classic (ze wskazaniem na wersję spoza EU).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ale czaję się na poziom +/- K550 i myślę, że dalej wykraczać nie będę(...)

 

Gdybyś kupił właśnie te słuchawki to wiedz, że dobrze się zgrywają z iPod'em Classic (ze wskazaniem na wersję spoza EU).

 

To nie jest przypadkiem kwestia oprogramowania, a nie pochodzenia iPoda? Czy one się różnią hardware'owo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ale czaję się na poziom +/- K550 i myślę, że dalej wykraczać nie będę(...)

 

Gdybyś kupił właśnie te słuchawki to wiedz, że dobrze się zgrywają z iPod'em Classic (ze wskazaniem na wersję spoza EU).

 

To nie jest przypadkiem kwestia oprogramowania, a nie pochodzenia iPoda? Czy one się różnią hardware'owo?

 

Nie mam takiej wiedzy. Jednak mam wersję z rynku USA i porównywałem 1:1 z EU. Tę pierwszą stać na wiele więcej.

Edytowane przez Gotycki_Zdun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ale czaję się na poziom +/- K550 i myślę, że dalej wykraczać nie będę(...)

 

Gdybyś kupił właśnie te słuchawki to wiedz, że dobrze się zgrywają z iPod'em Classic (ze wskazaniem na wersję spoza EU).

 

Napisałem K550, bo mniej więcej wiem na jakim poziomie stoją. Mogą być jakiekolwiek słuchawki właśnie na tym poziomie :)

Ale dzięki za radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. dołącze się do tematu. Posiadam AKG 550 i słucham je z iaudio 7 . Gra to fajnie ale brakuje mi jakiegoś takiego szerszego brzmienia, więc moje pytanie z czym je połączyc by nie grały tak analitycznie i bezbarwnie.

Szukam playerka min. 8 gb najlepiej z możliwością dołożenia kart pamięci. Z opisów kolegów forumowiczów skłaniam się ku cowon j3 , sflo lub imoda - tylko że nigdy nie nie słuchałem żadnego z powyższych. Mieszkam po za PL więc ciężko tu coś dobrego odsłuchać (same sony,apple,samsungi i philpsów masa). Cena najlepiej w przedziale do 1000 zł .

 

Pozdrawiam.



Dodam jeszcz od siebie że 550-tki idealnie mi pasują w połączeniu z marantzem pm75 którego posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@duiware - nie słuchałem co prawda, ale może Fiio E12 spełniłby te wymagania. Ostatnio była recka na forum/zakupku, wynika z tego mniej więcej, że to barwny wzmacniacz.

UPDATE: Przeczytałem post jeszcze raz, czyli szukasz grajka nowego ;) Używany Sony X1050 jeszcze można dodać do rozważenia. No i colorfly C3.

 

@IceMan - na ebay można kupić Colorfly C3 z Chin - słuchawki do 64ohm powinien dobrze wysterować. Na forum są opisane wrażenia m.in. z K550 ( http://forum.mp3store.pl/topic/86082-colorfly-c3-na-mniejsze-kieszenie/page-3#entry840161 ), według tego paruje się z nimi bardzo dobrze.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś K550?

Tak, mój daleki kumpel je ma. Raz spotkaliśmy się na piwie, bo akurat był w mojej mieścinie i miał je ze sobą. Nie słuchałem długo. W końcu nie przyjechał mi zaprezentować słuchawek, a ja również wolałem z nim pogadać aniżeli sprawdzać słuchawki :)

 

Grały naprawdę fajnie, ale na dokładniejszą ocenę się nie odważę. Musiałbym je mieć nieco dłużej i odsłuchać na wielu znanych mi piosenkach.

Zresztą, żaden ze mnie audiofil :)

 

Przypuszczam, że K550 na byle czym nie pokażą swego potencjału, a ja chciałbym odtwarzacz, który uciągnie słuchawki z tej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności