Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 400zł


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie bazując na cudzych opiniach można kogoś NIEŚWIADOMIE wprowadzić w błąd.

 

Co do ATH mam aktualnie i jestem bardzo zadowolony.

 

W sygnaturce mam sprzęt, z którego aktualnie korzystam.

 

To napisz nam jak brzmią te ATH skoro kieko wprowadza nas w błąd bo sam jestem ciekaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ws55, z tego co widzę na zdjęciach to podobne konstrukcje i ucisk był tak duży, że zwróciłem je, nie dałem rady słuchać. Dlatego sprawdzać samemu to najlepsza droga.

Prawda, że mocno cisną, choć nie należy postępować pochopnie, bo nawet K518 da się "wyrobić".

Osobiście nie mam z tym już problemu bo słuchawki się dopasowały, a ja mam małą głowę. Choć rozumiem, że kogoś mogą cisnąć, polecam jednak porozciągać.

 

 

 

Właśnie bazując na cudzych opiniach można kogoś NIEŚWIADOMIE wprowadzić w błąd.

 

Co do ATH mam aktualnie i jestem bardzo zadowolony.

 

W sygnaturce mam sprzęt, z którego aktualnie korzystam.

 

To napisz nam jak brzmią te ATH skoro kieko wprowadza nas w błąd bo sam jestem ciekaw...

Nie do końca jest tak, że kłamie po całości. :P Ale do końca też nie mówi prawdy. Zwróciłem tylko uwagę, że nie powinno się powtarzać, bo można kogoś wprowadzić w błąd. Nawet przy najlepszych intencjach.

 

Wracając do samych słuchawek. Powinienem uprzedzić, że moje są po drobnej modyfikacji.

Z pewnością bas jest podbity, czy góra również? Nie powiedziałbym, że jest specjalnie podkreślona.

Wokale - pozwolę sobie zacytować jednego z użytkowników tego forum:

"Średnica szczegółowa, bez sybilizacji, ale potwierdzam dość szczególną prezentację wokali - czasem ma się wrażenie stania twarzą w twarz z wokalist(k)ą, co może być raz zaletą, raz wadą, w zależności od utworu."

To prawda. Zależy od utworu. Czasem można odczuć delikatną mgiełkę na wokalu, w szczególności męskim. Wokal choć bliski, nie jest mocno podkreślony.

 

EDIT: Sory, że tak chaotycznie napisane. Nie mój dzień. :P

Edytowane przez Kluczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bazując na cudzych opiniach można kogoś NIEŚWIADOMIE wprowadzić w błąd.

 

Co do ATH mam aktualnie i jestem bardzo zadowolony.

 

W sygnaturce mam sprzęt, z którego aktualnie korzystam.

 

To napisz nam jak brzmią te ATH skoro kieko wprowadza nas w błąd bo sam jestem ciekaw...

Nie do końca jest tak, że kłamie po całości. :P Ale do końca też nie mówi prawdy. Zwróciłem tylko uwagę, że nie powinno się powtarzać, bo można kogoś wprowadzić w błąd. Nawet przy najlepszych intencjach.

 

Wracając do samych słuchawek. Powinienem uprzedzić, że moje są po drobnej modyfikacji.

Z pewnością bas jest podbity, czy góra również? Nie powiedziałbym, że jest specjalnie podkreślona.

Wokale - pozwolę sobie zacytować jednego z użytkowników tego forum:

"Średnica szczegółowa, bez sybilizacji, ale potwierdzam dość szczególną prezentację wokali - czasem ma się wrażenie stania twarzą w twarz z wokalist(k)ą, co może być raz zaletą, raz wadą, w zależności od utworu."

To prawda. Zależy od utworu. Czasem można odczuć delikatną mgiełkę na wokalu, w szczególności męskim. Wokal choć bliski, nie jest mocno podkreślony.

 

EDIT: Sory, że tak chaotycznie napisane. Nie mój dzień. :P

 

Kończąc offtop, koledze Kieko zdarza się wypowiadać w wielu tematach, nie zawsze znając sprzęt, ale tu akurat miał rację i jego opis pokrywa się z Twoim, dlatego zaczepiłem. Zresztą wczoraj ich słuchałem i byłem ciekaw Twoich wrażeń. W cenie 200 pln to bardzo dobre słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz o czym mowa ale bardzo często widać, że nie miałeś sprzętu nawet w rękach. Warto zaznaczać to w swoich wypowiedziach, bo często ludzie tu biorą za pewnik, że jeśli ktoś o czymś pisze to znaczy, że miał/słuchał. Ale co ja się tam będę wpieprzał.

Co do tematu nie wiem jak k518 po modach, ale ogólnie dla mnie to sj55>>k518, chyba, że komuś chodzi tylko o ilość basu. Wtedy k518.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz o czym mowa ale bardzo często widać, że nie miałeś sprzętu nawet w rękach. Warto zaznaczać to w swoich wypowiedziach, bo często ludzie tu biorą za pewnik, że jeśli ktoś o czymś pisze to znaczy, że miał/słuchał. Ale co ja się tam będę wpieprzał.

Co do tematu nie wiem jak k518 po modach, ale ogólnie dla mnie to sj55>>k518, chyba, że komuś chodzi tylko o ilość basu. Wtedy k518.

Popieram, to widać.

Kieko, to nic osobistego, ani żaden pocisk w twoją stronę. Zwracamy ci tylko uwagę, dla dobra forum. Pamiętaj, że wiedzy nie wyznacza ilość postów czy "lajków". Wiedzę widać. Przyznaję, że sam nie jestem ekspertem, ale jak czegoś nie jestem pewien to nie piszę. Nie goń króliczka. ;)

Cieszy mnie, że poruszyliśmy ten temat. Może na tym przykładzie inni przystopują z polecaniem w ciemno. Właściwie to Kieko zostałeś bohaterem. :P

 

Również uważam, że SJ55>K518. Testowałem obie pary, u mnie zostały ATH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności