Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Tanie doki na rower


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

 

Jako że zbliża się sezon na rower (powolutku :P) to zacząłem się rozglądać za dokami, bo w shurkach mało bezpiecznie jeździć.

Przeglądłem wiekszosć tematów i zastanawiam się nad :

Brain. Alpha

xk-dunami ck-700 i ck-800

Awei e3

Macie jakies inne propozycje ? Muzyka to szeroko pojęty metal i rock, najlepiej żeby miały też zauszniki. Cena to >70zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nic nie słychać 2. Ostatnio na dołku czy czymś takim spadły mi z głowy ( pociągnąłwszy mnie na kierownik :P )

 

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wi꣠czekam na opiniꮠMoe jednak znajdzie siꠣo z zausznikami ?

35z? Wszꤺie widz꠵9 ...

 

Wysyane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomoc Tapatalk 2

 

Edytowane przez czlowiekPociag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Nic nie słychać

W dokanałówkach będzie słychać równie mało, albo jeszcze mniej.

Ale można jeździć w jednej !

Edytowane przez czlowiekPociag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarły do mnie aweie. Jestem nawet pozytywnie zaskoczona co do tych słuchawek. Subiektywnie oceniając: niewygrzane trochę dudnią, ale zobaczymy co będzie później. Sprawiają wrażenie bardziej szczegółowych od ne-6. W zestawie znajduje się 5 kompletów różnych tipsów (3x M - czarne, czerwone, niebieskie, 1x S i 1x tri-flange) więc duża szansa, że jakiś spasuje. jako ciekawostke moge podać, że dołączony klips jest obrotowy - można przyczepić go w każdej pozycji be zobawy o dziwnie odstający kabel :). Słuchawki są ciekawą i tania alternatywa dla popularnych 150-złotówek.

 

Edit: Udało mi sie wyeliminować dudnienie odpowiednim ustawieniem equalizera. Teraz grają zdecydowanie lepiej.

Edytowane przez klonoa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności