Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Jakie słuchawki dokanałowe dwuprzetwornikowe (tańsze) ?


Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym chciał kupić sluchawki 2-przetwornikowe, dokanałowe (zakładane sposobem "kabel za ucho") to jakie polecacie ?

Oczywiście tańsze....

np. SM P50 ? Jakieś Brainwazy czy inne ? Do 200 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Dobrze,że zwróciłeś mi uwagę na to,że PL50 są jednoprzetwornikowe !

 

Właśnie do końca nie rozróżniam - które są lepsze - armatury czy taki jak R1 podwójny dynamik ? Niestety preferuję nauszne ale czasem doki są mi potrzebne do spec_zadań ;) .

 

Niestety więcej niż 200 zł pewnie nie wydam...

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dual dynamic niech będą. Czyli co R1 ? A jest coś jeszcze ? Muzyka - tylko klasyczna el_muzyka. TD,Schulze,Ashra, Jarre, Szkoła Berlińska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R1 - niestety nie uświadczysz nigdzie wersji bez pilota. Zapytałem Audiomagic (oficjalnego dystrybutora) o dostępność tego modelu i w odpowiedzi dostałem informację, że wersja BEZ pilota będzie dostępna mniej więcej za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My bad, do 200zł masz z podwójnych armatur ADDIEMy, aczkolwiek jak nie miałeś nigdy do czynienia z armaturami to bezpieczniej będzie sobie je podarować. Generalnie to koniecznie muszą to być słuchawki dwuprzetwornikowe? Nie mogą to być jakieś dynamiki z jednym przetwornikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę uderzyć w 2 przetwornikowe. Maciux też sugerował FA Tandem FA niestety nie wchodzą w ucho tak jak SM E30. A ten sposób mi się spodobał.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. SME30 to taka " łezka" czy fasolka w otworze ucha ale przed kanałem.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bardziej (dźwiękowo) leżą mi R1. I w uchu tez jakby lepiej siedzą... Choć problemy są. Sądze,że tylko pianki rozwiązałyby sprawę.

 

Jak dotąd tylko SM E30 z piankami siedzą mi uszach dość stabilnie i grają zadowalająco. R1 z piankami pewnie będą gorzej się wpasowywać, są bowiem większe.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności