Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Superlux 668b


Chill3r

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o żywotność headband 668 jest lepszy od tego 681.

Radze połaczyć te poduszeczki napchać waty pianki i obszyć welurem tak aby było nam wygodnie, każdy morze mieć wiekszy i mniejszy czajnik:P

Welury to podstawa.

 

Za swoja cene 668 grają bardzo fajnie, chciałem je chyba 4razy sprzedać za każdym razem rezygnowałem bo są warte tego by je mieć.

 

Robiłeś jakieś mody?

Ja raz znalazłem jak ktoś zrobił z materiału taki pałąk jak w 681b tylko że wlelurem było obszyte.

 

 

EDIT:

 

Widziałem galerie.

Edytowane przez Chill3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie szalał z modami. Po prostu wzmak + rekabling + welurowe pady i masz super dźwięk. Jak byś chciał miększe brzmienie to możesz jeszcze acoustic dumper zerwać. I tyle. Świetny dźwięk. Ewentualnie można byłoby jakieś filtry dać, lecz to samo zrobi equalizer.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie szalał z modami. Po prostu wzmak + rekabling + welurowe pady i masz super dźwięk. Jak byś chciał miększe brzmienie to możesz jeszcze acoustic dumper zerwać. I tyle. Świetny dźwięk. Ewentualnie można byłoby jakieś filtry dać, lecz to samo zrobi equalizer.

 

Ja ten mod wykonałem

Ale w każdej chwili mogę to zmienić. Podobno poprawia i wyrównuje środek.

 

Ngw5a.jpg

 

5s9JH.jpg

Edytowane przez Chill3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o żywotność headband 668 jest lepszy od tego 681.

 

Jakoś nie zauważyłem - te metalowe obwódki mi już popękały na zewnątrz a pałąk dalej cały. A jak się zużyje to powiem babci żeby mi na drutach wyszyła :P Będzie o wiele wygodniejszy. Albo sobie z czegoś innego zrobię, konstrukcja nie jest jakaś skomplikowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o żywotność headband 668 jest lepszy od tego 681.

 

Jakoś nie zauważyłem - te metalowe obwódki mi już popękały na zewnątrz a pałąk dalej cały. A jak się zużyje to powiem babci żeby mi na drutach wyszyła :P Będzie o wiele wygodniejszy. Albo sobie z czegoś innego zrobię, konstrukcja nie jest jakaś skomplikowana

Oj Art, te druty to pałąk (choć nie wiem czy nie ma swojej nazwy),

a headband to te poduszki w 668 lub pas gumowo ala skóra. Tak ja to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o żywotność headband 668 jest lepszy od tego 681.

 

Jakoś nie zauważyłem - te metalowe obwódki mi już popękały na zewnątrz a pałąk dalej cały. A jak się zużyje to powiem babci żeby mi na drutach wyszyła :P Będzie o wiele wygodniejszy. Albo sobie z czegoś innego zrobię, konstrukcja nie jest jakaś skomplikowana

Oj Art, te druty to pałąk (choć nie wiem czy nie ma swojej nazwy),

a headband to te poduszki w 668 lub pas gumowo ala skóra. Tak ja to rozumiem.

 

Ta ala skóra to bardzo tani materiał, jakość wykonania headhband nie powala bo ja już pałąk mam pęknięty w 2 miejscach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pałąk to są dwa druty- trudno je połamać.

 

Te poduszeczki- nie przesadzajcie. Ponieważ zmiana materiału może sprawić że będą mniej wygodne... (to działa w dwie strony- może być super wygodne, albo nie wygodne... zaalezy:) )
Z modami nie szalej, to co Mr. Brainwash napisał- bez przesady. kabel, pady itp- to podstawa. Reszta moim zdaniem już psuję dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem wymagający a drugie słuchawki mogę kupić, byle były wygodne i mógłbym je mieć na głowie przez 5h bez żadnego przetłuszczania włosów czy też zgrzanych uszu.

Z tymi superluxami nie chce mi się bawić.

Myślałem ostatnio o modowaniu tych superluxi ale nie mam na to czasu zbytnio, dlatego wolałbym kupić 2 parę z wzmakiem lub bez.



Matrix M-Stage Kopfhörerverstärker Headphone Amp Dual OPA627 Class A Tunning

 

Taki wzmak używany jest na licytacji na ebay.

Edytowane przez Chill3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to słabe: HTC Desire (niebawem coś mocniejszego) + UR 40 (współlokatorzy: Fatality,Sennki HD 202) / Stacjonarnie integra (niestety) + unitra pw9010+kolumny sony z komunii, które o dziwo nie są tragedią (tylko dlatego, że kolumny od zestawu unitry mają ponad h>0,5m).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja mam Fiio E07K i SL HD 668B i powiem, że jestem z tego połączenia zadowolony. Fiio nie kupiłem jako wzmacniacz bo SL wcale nie trzeba jakoś specjalnie napędzać ale chciałem go użyć jako DAC'a no i w tej formie się sprawdza. Co do samych HD668B to nigdy nie miałem problemów z wygodą. Powiem więcej jak je założyłem to pomyślałem sobie, że są najwygodniejsze jakie do tej pory miałem (może mam małą głowę i jakos mnie nie uciskają) uszy mi się nie pocą a włosy to tym bardziej.

W połączeniu z Fiio sprawdzają się bardzo fajnie. Scena może nie powala bo Fiio takiej raczej nie produkuje, ale korekcja w DAC'u sprawdza się świetnie. Wprawdzie lubię jasno brzmiące rzeczy i też mogę być nie miarodajny bo lata na scenie pewnie zrobiły swoje :) Ale nie ukrywam, że czasami z niej korzystam i jak ktoś nie lubi tej górki w SL'ach to na korkcji w fiio 2db w dół górne pasmo i jest sprawa załatwiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności