Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. One robią otoemisję. Znaczy kalibrują się korzystając z tych zjawisk które są podstawą otoemisji, a że każdy ma inny kanał słuchowy (i ślimaka) i każde słuchawki układają się w nich inaczej, to profil jest specyficzny dla kombinacji ucho-sluchawka i przenoszenie go gdziekolwiek jest pomysłem z góry skazanym na porażkę. Bose też robią kalibrację pod kanał, ale nieco inaczej.
  3. Name44

    Muzyczne Zakupy

    Dziękuję za wyczerpującą informację 🙂 Miałem je na liście do sprawdzenia ale widzę, że mając Denony nie tak łatwo znaleźć coś równie dobrze grającego. Ja z czystej ciekawości chcę posłuchać jeszcze B&O EX
  4. neonlight

    Muzyczne Zakupy

    Zaburzyliście moje spokojne myśli tymi AudioTechnica, a to taki... szrot, za grubą kasę. 🤦 Po 20 minutach spakowałem i odesłałem. Nie wiem, jak je ocenić za SQ.. 5/10?! Obok Denon'ów, to nawet nie leżały.
  5. Czy dobrze rozumiem, ze ten BT20A to także DAC ?
  6. Tanio i dobrze - Takstar ML750.
  7. Chyba faktycznie jakoś mierzy słuch bo mój profil mocno różni się od profilu Macieja.
  8. Witam, mam problem. Posiadam interfejs Focusrite Scarlett Solo 4th Gen. W losowych momentach kompletnie wywala dźwięk - nic nie słyszę, ani nie wykrywa mikrofonu. Podczas zmiany sample rate czy buffer size, dźwięk wraca ale tylko na pewien czas, później dzieje się to samo. Sterowniki mam aktualne. O co może chodzić?
  9. Dzisiaj
  10. Jeszcze są z nowości Cambridge Audio Melomania M100. Wg tych co słuchali lepsze od Technicsów AZ60 a tylko ciut droższe ale tańsze od Danonkow Tak a nawet bardzo mocny. ZE3000 i tańsze i lepsze dźwiękowo
  11. Jak te Denony wypadają względem ZE8000 i Airpods Pro2? ZE8000 to mocny niewypał, a AirPods Pro2 wszystko robią tylko i aż dobrze, grać mogłyby lepiej. Ot takie granie do samolotu i autobusu.
  12. Palpatine

    Muzyczne Zakupy

    Gratulacje. Widziałem je, wisiały długo i w bardzo dobrej cenie na headfi. Jednak info o tym, że mają jakieś inne strojenie spowodowała, że nie "pociągnąłem za spust". Tym bardziej, że pomiarów porównawczych mk2vsonyx nie znalazłem.
  13. To może do Żywca będzie po drodze. Okazja dla melomanów- nieskażonych audiofilskim adhd . Druga płyta za 2 grosze. @Jaro54 pomyślałem o Tobie. Miałem jednak nie wrzucać bo tak brzydko piszesz o moich twsach, ale łap. Są 2 fajne winyle (mam je już kiedyś kupiłem)- Julian Lage i Jakob Bro, które wychodzą razem za 180zł. Kupiłem 4 fajne płyty CD.
  14. amrowek

    Pomoc Ukrainie

    Pragnę jeszcze raz podziękować, plecak dotarł na front https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=7538024026263553&id=100001680919042&notif_id=1714153765034695&notif_t=feedback_reaction_generic&ref=notif
  15. Dzięki Ech, liczyłem, że będzie coś pokroju M8 a tu chyba odrębną gałąź. Trzeba by posłuchać ale Google Maps pokazuje, że MP3Store w Łodzi zamknięty a do Wawy się szybko znów nie wybieram [emoji3525]
  16. Czy personalizacja w tych Denonach to coś więcej niż zwykle EQ i dopasowanie do słuchacza? Czy znając swój profil dźwiękowy nie wystarcza tego zaaplikować na innych słuchawkach?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności