Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Gdzieś nad Lubuskim jeziorem... Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
  3. Teraz możemy dyskutować jak gra ifi. Ja go odebrałem jak dynamicznie grający, z lekko podbitym pasmem basowym i wyższej średnicy o dość niewielkiej scenie. Ze słuchawek jakie miałem w domu miał problem tylko z HE4. Całą resztę napędzał aż miło (4XX, NHC, Eleary, 712Pro, 400i, Flow, Clear). Oczywiście trafiłem na sztukę z imbalansem na niskich głośnościach przy czułych słuchawkach o czym już pisałem wcześniej.
  4. Sam sprzęt nie jest zły, tak jak pisałem wcześniej - w swojej cenie potrafi być naprawdę niezły, np. z K501 bardzo fajnie się zgrywał. Jest w stanie poprawnie wysterować większość słuchawek. chociaż nie zgadzam się, że 300 ohmowe słuchawki zagrają na 100%, już nie mówiąc o 1266. Ale to jest też sprzęt z bardzo charakterystycznym dźwiękiem - analogowym, barwnym, raczej basowym i dość ograniczonym scenicznie. Przyjęło się raczej, że do recenzji dobiera się neutralny tor, bo w innym wypadku łatwo o przegięcie - co niewątpliwie stało się z Empyreanami w takim połączeniu. Nie mam wątpliwości, że rezultatem była ciepła klucha
  5. Today
  6. Coś takiego? https://viablue.de/com/connectors_xs_rca_adapter_y.php Coś takiego? https://viablue.de/com/connectors_xs_rca_adapter_y.php
  7. Wiecie może, czy da się ustawić DX220, żeby w trybie USB DAC jednocześnie się ładował, a nie czerpał jedynie z baterii?
  8. Co jest nie tak z tym iFi iDSD BL? Mocy ma aż nadto, niska impedancja wyjściowa, DAC też raczej porządny - pytam serio.
  9. vonBaron

Muzyczne Zakupy

Właśnie miałem pytać jak z MQA, Ciekawe czy połączenie I2S rzeczywiście okaże się lepsze od coaxiala. Nie wygląda na dużo większego od Pro IDSD.
  10. Witam mam okazję kupić okazyjnie audio pro avanto hts problem jest taki że jeden z głośników średnio tonowych ma uszkodzona membranę tak jak na zdjęciu. Sprzedający zapewnia że nie wpływa to w żaden sposób na jakość dźwięku granego przez głośnik w załączniku załączyłem zdjęcie tej membrany. Co o tym sądzicie da się z tym żyć czy po jakimś czasie głośnik uszkodzi się całkowicie?
  11. Kuba Strzyczkowski nowym dyrektorem Trójki

1. ma_x_ym

ma_x_ym

To już niewiele da niestety.

12. Kolejny kabelek uniwersalny (bo do wielu słuchawek pasuje).
  13. Tak ale tam pisze o kolumnach a teraz 2 +1 to myslalem ze trzeba oddzielnie. Napisales ze za subwoofer porzadny uzywany trzeba dac 500 zl, czyli dam za nowy 500 zl moze bedzie prawie taki jak ten uzywany i 200 zl za kolumny i powinno byc ok. Przeciez te Fendy kosztuja 300 zl a maja bass i kolumny w jednym to same kolumny za 200 zl beda chyba nawet lepsze od Fend co? Do tego subwoofer za 500 zl i jest spoko? Mam na mysli wszystko nowe oczywiscie, dalo by sie tak?
  14. Nicodem

Muzyczne Zakupy

Wjechał zawodnik klasy ciężkiej. DAC R2R NOS wg twórcy następca metrumowego Pavane/Adagio. Testy wieczorem. pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp. Z i2s i MQA bez opóźnienia dla tych co muszą mieć MQA pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
  15. Kup tipsy z siatką. U Comply to np seria TSX
  16. Witajcie Mam problem ze słuchawkami dokanałowymi. Odkleił mi się filtr(?) od słuchawek. W chinach znalazłem aliexpress.com/item/33040223675.html. Czy w polsce coś takiego jest dostępne? Jeśli tak to pod jakim hasłem?
  17. Cypher V1 gra zdecydowanie lepiej od Cypher V2 mimo, że ta druga wersja ma balans. Ciężko domagać się powtarzalności w dwóch różnych rewizjach.
  18. @Palpatine czytałem o spektakularnych efektach po podpięciu przez cipher lightning i nawet zaglądnąłem na allegro aby sprawdzić ile najtańszy ipod touch z tym złączem kosztuje by w celach badawczych go nabyć. Po wnikliwej lekturze internetów okazało się że jednak nie jest to takie proste bo cipher lightningów są dwa rodzaje. Wersja V1 z 3 przyciskami i nowa V2 z 4 przyciskami i grają one inaczej. Słynna "powtarzalność" Audeze nawet w cyfrowych kabelkach się objawia co ostudziło moje zapędy do kupowania specjalnie pod testy japka.
  19. Jaworrr

Trance

#uwaga,#WTF,#takiecos,#trzymacsie#kwadratowejajo
  20. To są słuchawki stworzone pod lighting dac/amp/dsp i tak powinno się je oceniać. Można je podpiąć pod najdroższy na świecie dac/amp ale niewiele to zmieni. Przynajmniej takie wrażenia miałem posiadając isine 10 Reveal i Cypher BT mogą być protezą, pytanie czy wystarczającą względem pełnej możliwości słuchawek.
  21. O, dzięki. Tego mi było trzeba w odpowiedzi. Już mi przeszło ( bo grzebałem za nimi w necie od kilku dni) .
  22. Ciężko stwierdzić czy są trudnonapędne bo najpierw trzeba je poddać bardzo głębokiej equalizacji przez DSP lub bardzo zaawansowany equalizer. Bez tego grają fatalnie w stylu głuchej słuchawki telefonicznej tyle że z dużą sceną i wysoką rozdzielczością. Z cipherem (czyli kabelkiem z wbudowanym dsp) lub z wtyczką reveal lub z profilem np w APO equalizer to konkretne granie, spokojnie na poziomie 1000 dolarowych słuchawek wokół usznych gniotąc takie Focal Elear które mam do porównania jeśli chodzi o rozmiary sceny co jest fascynujące że Audeze udało się upchnać dużą scenę prosto do kanału usznego a Focalowi się nie udało w słuchawkach wokół usznych Tulejka T600 wiec grubaśną ale długa i nie trzeba aż tak głęboko wpychać, a nawet się chyba nie powinno bo wtedy obudowy zahaczają o małżowinę.
  23. A to nie ten sam temat ?
  24. Ja ich nie słyszałem, bo byłeś szybszy w Komisie 😉 edit : znam szczegółową reckę Evila. Nie pamiętam natomiast czy one są łatwo czy trudnopędne. I chyba tulejka ma dużą średnicę ?
  25. Niestety nie są już produkowane. Zastąpił je model i3 z tego co wiem. Jednak słuchawki są na tyle ciekawe i o wysokim sq że może warto im poświęcić czas?
  1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy