Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Tani orginał czy podróba?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam zamiar sobie kupić słuchawki gaming'owe. Myślałem nad STEELSERIES SIBERIA V2. Ale szukając na ALLEGRO tych słuchawek znalazłem tanie i nowe Siberia V2 http://allegro.pl/st...2896726803.html - czy są orginalne? Znalazłem też te same Siberia ale w innej cenie http://allegro.pl/sl...2870962118.html

 

Więc co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Czytałeś komentarze tego pana ? przyładowy jeden "przesyłka idzie z Chin" prawie 100 % że podróba , do tego dochodzi cena co potwierdza ten fakt , to takie moje skromne zdanie. Nie daj się naciągnąć na tanie słuchawki bo można się zawieść , lepiej zakupić u sprawdzonych kontrahentów którzy nie kuszą ceną , bo posiadają oryginały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Czytałeś komentarze tego pana ? przyładowy jeden "przesyłka idzie z Chin" prawie 100 % że podróba , do tego dochodzi cena co potwierdza ten fakt , to takie moje skromne zdanie. Nie daj się naciągnąć na tanie słuchawki bo można się zawieść , lepiej zakupić u sprawdzonych kontrahentów którzy nie kuszą ceną , bo posiadają oryginały.

 

Dzięki, też sądzę że to podróby

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujcie w Komputroniku , proste.

Nie tylko komputronik , kupuję dalej na Alledrogo lecz przestrzegam przed takimi kontrahentami którzy kuszą niską ceną :) i podstawa przeczytać komentarze gdzie można znaleźć potrzebne nam informacje .

Co do samych słuchawek się nie wypowiem. Nie znam ich totalnie , miałem fatality i teraz wiem co dobre po założeniu na głowę CAL.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności