Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Xears XE200Pro CZY Brainwavz alpha


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Prosiłbym o pomoc w wyborze IEMów. Jak pewnie większość z was wie, Xearsy są generalnie niedostępne w Polsce więc trzeba zamawiać je z serwisów aukcyjnych. Czytałem, że XE200Pro mają naprawdę głęboki Sub-Bass, natomiast o alphach słyszałem tylko tyle, że to najtańsza seria brainwavz ale też najbardziej miotająca basami. Mam okazję kupić nowe XE200Pro za około 100zł ale niestety bez gwarancji. Co wg. Was drodzy forumowicze powinienem zrobić w tej sytuacji? Kupić XE200Pro bez gwarancji czy może Brainwavz Alpha z gwarancją?

Edytowane przez Ralph90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te Xearsy są tak kiepsko wykonane jak XGF500PRO* to dla mnie wybór jest banalnie prosty, jednak nie wiem jak z awaryjnością tego modelu. Dlaczego na te Xearsy masz nie otrzymać gwarancji?

 

*dwa razy zarżnięte (raz kabel i raz słuchawka się rozleciała) mimo że chuchane, dmuchane i pieszczone. Szkoda!

Edytowane przez Adonis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XE200Pro to był moim zdaniem najlepiej grający model Xears. Być może nadal jest ale nie znam nowych modeli jak MH700Pro. Nie znam BW Alpha ale jeśli mówimy o modelu XE200Pro to bym brał Xears. XE200 ma fajny, tekstylny kabelek i fajne drewniane muszelki. Zupełnie inna jakość w stosunku do niezbyt udanego modelu 500.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności