Skocz do zawartości
Astell&Kern Billie Jean - PREORDER Więcej informacji... ×
FiiO FH5 - przedsprzedaż Więcej informacji... ×
Goku

Metal

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Arthass napisał:

Wrzucałem do tematu album The Flesh Prevails rok albo dwa lata temu :D

Możliwe. Widocznie forumowa wyszukiwarka słabo szuka po załącznikach z YT :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam Polskiego (po Polsku :) ) black/death. Coś jak BOTTOM "Ołtarze Zbrodni" możecie coś polecić? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bottom black/death Oo, kto Ci takich głupot naopowiadał, podstawa hardcorowa, później dodali grind i deathu ciut, taki miszmasz żeby kopało w ich odczuciu.

To jest np. polski black/death 

Edytowane przez _dorian_
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchałem, nawet miałem debiut na kompakcie - ale puściłem bez żalu na Allegro. Wokal to za mało, żebym miał słuchać płyt tego zespołu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stone Sour nakręca na nowy album, wydane kawałki są bardzo spoko, ale nie zapowiadają przebicia poziomu kapitalnych House of Gold and Bones

I ważniejszy news...
DECAPITATED NADCHODZI!
Zarypisty utwór!

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest w zakładce Masters ale odpala się w HIFI.

Tak czy owak słyszę pierwszy raz ten zespół, dzięki za polecenie.

edit. już ok :)

Edytowane przez Palpatine

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest zespół to raczej projekt jednego człowieka ;) Ja się wstrzymuję do weekendu, jeszcze nie wiem jakie słuchawki dostąpią zaszczytu pierwszego odsłuchu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też wreszcie odsłuchałem, za pierwszym razem to szczerze nie porwało mnie zbytnio. Za drugim jest już zdecydowanie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 16.04.2017 o 23:26, _dorian_ napisał:

Dam se jaja pomalować, że nikt tu nie słucha takiej francuskiej petardy jak Necrowretch.

W pytę to jest! Odkąd wrzuciłeś słucham, aż się serce raduje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edytowane przez krz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś coś zna? Zespół, który gra obecnie i ma brzmienie coś typu płyty Metallica  - "...And Justice for All" lub Slayer - "Seasons in the Abyss"? Tego typu klimaty i brzmienie, z fajnym, agresywnym wokalem, ale nie growl i w drugą stronę też nie. Istnieje w ogóle coś takiego jeszcze?

Bo nic takiego nie mogę znaleźć, wszystko wku*wia mnie tym cyfrowym brzmieniem i masą efektów. Kiedyś nagrywali to z pasją i troską o jakość, a teraz wszystko podłączają do MacBooka i wsio...

Edytowane przez o9d6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, o9d6 napisał:

Ktoś coś zna? Zespół, który gra obecnie i ma brzmienie coś typu płyty Metallica  - "...And Justice for All" lub Slayer - "Seasons in the Abyss"? Tego typu klimaty i brzmienie, z fajnym, agresywnym wokalem, ale nie growl i w drugą stronę też nie. Istnieje w ogóle coś takiego jeszcze?

Bo nic takiego nie mogę znaleźć, wszystko wku*wia mnie tym cyfrowym brzmieniem i masą efektów. Kiedyś nagrywali to z pasją i troską o jakość, a teraz wszystko podłączają do MacBooka i wsio...

Może klimaty Havoka? Nie jest to stricte klimaty wynienionych płyt, ale sprawdź czy takie klimaty wokalne Ci pasują.

Może "The Crusade" od Trivium Ci podejdzie:

Edytowane przez bachankas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, o9d6 napisał:

Wprawdzie grają bardziej w klimacie "dwójki" Slayer, a nie "piątki", ale i tak robią to dobrze - Australijczycy z Hellbringer.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy znacie kapele Leprous (jak dla mnie jedna z najciekawszych rzeczy na świecie) - a nie dawno jeszcze ogłosili, że w sierpniu nowa płyta ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siostra próbowała mnie namówić do Leprousów, nawet ich na żywo przed Devinem widziałem, w ogóle do nie nie trafiają :(
Z nowoczesnego metalu progresywnego To Between the Buried and Me mi siadło z ostatnich 3-4 płyt. Są mistrzami świata nagłych zmian tempa/klimatu przy zachowaniu spójności utworu. Na żywo miałem non stop rycie bani :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 19.05.2017 o 12:12, chronic_pl napisał:

nie wiem czy znacie kapele Leprous (jak dla mnie jedna z najciekawszych rzeczy na świecie) - a nie dawno jeszcze ogłosili, że w sierpniu nowa płyta ! :)

Dzięki - fajne to !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Dobra" realizacja

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpaliłem ne Deezerze SiKth - wśród polecanych nowości album The Future in Whose Eyes?
Super wariactwo, świetnie się tego słucha, nie znałem zespołu wcześniej. Zespół dodany do poznania dokładniejszego.
Jak ktoś lubi nowsze Between the Buried and Me to i to się spodoba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drugi utwór od Decapitated.

Kto się zatrzymał na starym brzmieniu i post-Vitkowa era nie służy to niech nawet nie otwiera. Dla mnie rewelka, Vogg jest majster od riffów.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi