Recommended Posts

sp5it    214

Po co switch, Zelda na PC z cemu zagościła :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ententa    135

Nintendo ma to do siebie, że tytułów może być mniej, ale na tę konsolę wychodzą największe klasyki wszechczasów - jak dla mnie - w które mogę w dodatku pograć z córkami, nie epatując krwawą sieczką. Mamy 2 sztuki Nintendo 3DS XL, wersję starą dałem córce, aby ją dobrze wychować :-) Wersja NEW dla taty :-)

Pocieszają mnie słowa Spawna, że świetnie się gra na 6 calowym ekranie przenośnym. Czy ta konsola w pełni funkcjonuje bez telewizora? (Bo tego nie posiadamy). Jestem na skraju kupienia telewizora, jak widzę te opinie, ale niech mnie ktoś upewni, że taki zakup nie jest konieczny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crysis94    2462

Z opinii wynika, że nie, wielu nawet twierdzi, że woli na zintegrowanym, bo nic nie jest przeskalowywane ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Spawn    2294

Ta konsola to tak naprawde tablet z dolaczanym padem. Stacja dokujaca jedynie laduje i daje wyjscie na telewizor. Ladowac mozna tez bez stacji zwyklym kablem z usb-c. Dolaczona ladowarka moze robic albo wlasnie za ladowarke albo za zasilacz do stacji dokujacej.

Grasz na tv, wyciagasz konsole ze stacji, podpinasz pady i grasz dalej. Nic nawet wylaczac nie trzeba tylko grasz dalej. Tv nie jest do niczego potrzebny i mozna ja traktowac jako pepnoprawna konsole przenosna.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
peperoni    23

Może zrobimy jakieś zbiorowe zamówienie na to szkło: https://www.amazon.de/Displayschutzfolie-für-Nintendo-Switch-Glassschutzfolien/dp/B01N9RG3XS/ref=sr_1_cc_1?s=aps&ie=UTF8&qid=1489511568&sr=1-1-catcorr&keywords=orzly+nintendo+switch Zbiera bardzo dobre opinie, ale 11 ojro za przesyłkę, to przesada...

Edytowane przez peperoni

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Spawn    2294

Ja tez czekam az w koncu ktos wystawi na allegro szklane bo te zarowno z niemiec jak i z uk to wychodza drozej przesylki niz samo szklo kosztuje. Musialy by sie ze 4-5 osob uzbierac zeby sie oplacalo bo dojdzie rozsylka po Polsce. Jakby sie jednak uzbieralo wiecej osob to bylbym chetny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michaelz    10

a ma ktoś z was WII + warioland? Chętnie bym wypożyczył bo chce tylko to przejść.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
peperoni    23

W co teraz gracie? Skończyłem zelde we wtorek, od tej pory switch leży i się kurzy :(. Kusi mnie bomberman, tylko trochę szkoda 200 zł na taką grę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Spawn    2294

Fast rmx to właśnie taki wipeout czy inny f-zero, jesli nie lubisz takich gier no to nie warto :) Ja bardzo lubie i za 80zł to super giera.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
peperoni    23

Zaryzykowałem i kupiłem. Miałeś racje, bardzo przyjemna gierka :) Btw podajcie swoje friend code, może kiedyś się przydadzą. Mój: SW-1898-6815-2676

Edytowane przez peperoni

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
decees    76

Ale wam dobrze z tym Switchem - ja muszę czekać do maja przyszłego roku, czyli do komunii młodej :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kopec23    160

Widzę, że po pierwszej euforii związanej z premierą Switacha temat trochę przygasł, więc postanowię go odkurzyć.

Z jednej strony dlatego, że obecnie czekam na przesyłkę, bo ostatecznie się złamałem i kupiłem konsolę, więc mam przed sobą przynajmniej ogrywanie Zeldy i MK8, bo opinie o grach są świetne.

Z drugiej strony Big-N w końcu się rozkręciło i w najbliższym czasie zbliża się wysyp całkiem interesujących gier na "Przełącznik" (chociaż np. Pokken Tournament DX to nic innego jak remaster/port) - tak więc czy ktoś z forumowiczów został z konsolą na dłużej i gra w coś poza Zeldą? Czy na coś czekacie? Mnie osobiście strasznie zainteresował Marian + króliki i pewnie zapoluję na niego w okolicach premiery.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Spawn    2294

Ja mam od dnia premiery i ograne mam poki co zelde (ponad 100 godzin), mario kart 8, fast rmx i pykam teraz w lego city undercover. Czekam na mario odyssey oczywiscie (biere na premiere), zobaczymy jak ta turówka z mariem od ubisoftu, a na liscie do ogrania mam jeszcze binding of isaac, puyo puyo tetris, arms, splatoon 2, thumper i shantae ale brak czasu to sobie dawkuje zakupy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kopec23    160

Chciałem napisać coś jak dostanę konsolę w moje ręce, ale sprzedawca okazał się mało poważny i mimo zapewnień chyba jej jeszcze nie wysłał, więc ciągle czekam -.-

Mnie na ten moment interesuje także wymienione ARMS, bo z tego co czytałem to model walki jest z jednej strony fajny do walk na imprezach (przy dwóch parach joy-conów), a jednocześnie na tyle wymagający, że granie online za pomocą normalnego sterowania jest satysfakcjonujące. Będę musiał obadać demo, bo chyba jest w e-shopie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
peperoni    23

Splatoon jest świetny. Nie bardzo lubię FPSy, a tutaj bawię się świetnie. Specjalnie dla tej gry kupiłem sobie pro controller. I am setsuna też jest spoko jak ktoś lubi JRPG, jednak cena jest troszeczkę za wysoka - powinna maks 100 zł kosztować. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta