Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne do 1k


eviltomek

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak samo M220 PRO i K271 MKII, które jak dla mnie są w wielu sytuacjach jednymi z najlepszych opcji w przedziałach poniżej 700 zł. Zwłaszcza przy M220 PRO moim zdaniem SHP9500 nie mają czego szukać. Za 500 zł są też HM5, również przez wielu chwalone, jak też SM HP150 . Modeli vintage nawet nie wymieniam, bo będę niedługo monotematyczny ;).

M220 PRO są świetne, były by bardzo popularne gdyby nie dostępność a raczej jej kompletny brak. Ostatnio na Massdropie nawet nie było wysyłki do PL tylko USA (chyba, w każdym nie było PL). HM5 jest absolutnym must buy przez to że grają tak jak lubie i te pady, och te pady. Vintage ma to do siebie że trzeba się trochę znać na elektronice i coś naprawić, coś zamienić i dobrze napędzić i wysterować. Ja bardzo, bardzo lubię stare serie Sennheisera: HD555,580 i tp. Aktualnie dla mnie słuchawki Sennheisera poza HD600/650,800 i M2 są porażką, w tej cenie są po prostu lepsze modele.

Sony 100aap słuchałem w Arkadii w Warszawie niestety na telefonie, ale szału nie zrobiło dla mnie. Może wina telefonu. Dam im jeszcze kiedyś szanse bo są bardzo ładne :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

bardzo fajne są Sony 100aap, a na forum jest o nich praktycznie cisza, bodaj 2-3 opinie tylko

Mozesz coś więcej napisac, zeszly z ceny, bo chyba za 700-800 chodziły, teraz są za 450. Ciekawe jak sie mają do HD10.

Porównania nie mam, niestety. Wygodne, dla mnie wokółuszne. Poziom Momentum w mojej opinii. Bardzo fajna scena, choć nie przepastna. Spójne, relaksacyjne granie, góra ładnie rozciąganięta. Dla mnie trochę za jasne, ale Tobie mogłyby podejść :-)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

 

bardzo fajne są Sony 100aap, a na forum jest o nich praktycznie cisza, bodaj 2-3 opinie tylko

Mozesz coś więcej napisac, zeszly z ceny, bo chyba za 700-800 chodziły, teraz są za 450. Ciekawe jak sie mają do HD10.

Porównania nie mam, niestety. Wygodne, dla mnie wokółuszne. Poziom Momentum w mojej opinii. Bardzo fajna scena, choć nie przepastna. Spójne, relaksacyjne granie, góra ładnie rozciąganięta. Dla mnie trochę za jasne, ale Tobie mogłyby podejść :-)

 

 

No i co żeś najlepszego narobił... :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kup sobie akg k518. Będziesz miał bas i tyle. Zaoszczędzisz furę forsy, a jak przepuszczam różnicy pewnie i tak nie usłyszysz.

Chyba powinniśmy rzeczowo doradzić a nie drwić skoro każdy z nas kiedyś też nic nie wiedział o słuchawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Kup sobie akg k518. Będziesz miał bas i tyle. Zaoszczędzisz furę forsy, a jak przepuszczam różnicy pewnie i tak nie usłyszysz.

Chyba powinniśmy rzeczowo doradzić a nie drwić skoro każdy z nas kiedyś też nic nie wiedział o słuchawkach.

 

Ja to napisalem calkiem powaznie. Jesli ktos chce sobie na poczatek kupic sluchawki za 1k i mu nie podpasuja to sie sparzy na dobre. Na poczatek nie kupuje sie nowego mercedesa z salonu tylko starego golfa II i analogicznie tutaj. Lepiej zeby na poczatek (wnioskuje ze to pierwsze sluchawki, bo gdyby byly to kolejne to autor napisal by wiecej o swoich wymaganiach) kupil jakies superluxy, takstary, akg za ~200zl. niz jakies momentum czy inne za 1k. Jesli zalezy mu tylko na basie (bo tak mozna bylo ze wczesniejszych postow wywnioskowac) to tanie sluchawki beda nawet lepsze bo bardzo czesto sa przebasowione, a basu zawsze mozna odjac.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I to jest rzeczowa odpowiedź :) Ja ze swojej strony dołożę jeszcze Denony AH-D600 braku bassu nie uświadczysz a używki można znaleźć za 500-600 PLN. Choć na początek zgadzam się z podejściem w poście powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moja propozycja to Onkyo CTI300... Poczytaj sobie recenzje na zakupek. pl

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

A gdzie yamahy?

Zawiodłeś mnie :(:):D

ATH M50X z droższych, a z tańszych superlux hd562. Grają ślicznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności