Skocz do zawartości

Sny audio


mykupyku

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się raz śniło, że jakiś chłop z forum chwalił mi się swoim docelowym zestawem portable - clip+ i jakieś doki z wysokiej półki. Grało to nieco jasno, ale naturalnie, z ładną barwą, piękną sceną, separacją i dynamiką. I do dziś mnie zastanawia co do był za typ :-P

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się raz śniło, że jakiś chłop z forum chwalił mi się swoim docelowym zestawem portable - clip+ i jakieś doki z wysokiej półki. Grało to nieco jasno, ale naturalnie, z ładną barwą, piękną sceną, separacją i dynamiką. I do dziś mnie zastanawia co do był za typ :-P

Jak zamienisz clip + na clip sport, a ety hf3 uznajesz za dość wysokie to zapraszam :)

Gra to tak, że gęba mi się codzień cieszy i chociaż można lepiej, to ja jestem w pełni kontent. Chirurgiczne ety i sansa, która nieco zlepia dźwięki daje fajny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kilka dni temu miałem apetyczny sen bez happy endu. Nie wiem jak i skąd, ale pojawiłem się na jakimś lotnisku w Japonii i wjeżdżając gdzieś po ruchomych schodach zauważyłem w gablotce sklepu zestaw Staxa (dziwny, bo dziwny) - SR-009 i SRM-323S w łącznej cenie 770$. Niestety sen zaczerpnął z rzeczywistości mój stan portfela. Nie obudziłem się coprawda z krzykiem, ale jest to jeden z bardzo niewielu snów jakie potrafię odtworzyć :(

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się raz śniło, że przeglądałem forum w poszukiwaniu C4 Pro i nagle sobie przypomniałem, że przecież mam nówkę sztukę w szufladzie. Zastanawiałem się, czy otworzyć pudełko, czy zostawić i czekać, aż będzie zyskiwał na wartości. No i nie wytrzymałem...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

przenoszę ku pamięci

 

Teti's dreams:

 

"Znalazłem w jakimś pokoju na półce białe K701, założyłem na głowę i czegoś takiego jeszcze nigdy nie słyszałem, prawdziwy i jedyny opad szczeny jakiego doświadczyłem w swoim życiu. Było wszystko, wypełnienie, zejście i scena z rodu science fiction."

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przenoszę ku pamięci

Teti's dreams:

"Znalazłem w jakimś pokoju na półce białe K701, założyłem na głowę i czegoś takiego jeszcze nigdy nie słyszałem, prawdziwy i jedyny opad szczeny jakiego doświadczyłem w swoim życiu. Było wszystko, wypełnienie, zejście i scena z rodu science fiction."

Tiaaa....a Hibi kupił hołki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sen zaczyna się. Stoję w jednym z rzędów jakichś długich, ciemnych, hebanowych ław, ściany całego tego ogromnego pomieszczenia to jakaś kratka, miałem nieodparte wrażenie, że to maskownica od głośników. We wszystkich tych ławach stoją murzyni (tylko ja biały :D). Wszyscy zaczynają coś śpiewać i tańczyć w miejscu, zaczynam potem i ja..... Nagle na mojej głowie pojawiają się słuchawki podobne do t90 i zaczyna lecieć muzyka. Takiego poziomu w zakresie separacji, szczegółowości, holeografii i jakości poszczególnych pasm w życiu nie słyszałem. Prawdziwie namacalny dźwięk i piorunujący efekt 3d. Odsłuch zdecydowanie udany :)

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności