Skocz do zawartości

Sandisk Sansa E130


kisiel03

Rekomendowane odpowiedzi

Rozważam właśnie kupno tego playerka i chciałbym sie dowiedziec o nim czegos wiecej, konkretnie chodzi mi o takie rzeczy jak np. podłaczenie do kompa (czy nie ma problemow), jakość dzwieku, no i jak z nawigacja po piosenkach, wiem ze nie czyta on folderow ale mysle ze mogłbym sie bez tego obejsć. dyktafon mi nie potrzebny szczegolnie dlatego ze mikrofony w urzadzeniach tego typu nie maja najlepszej jakosci. A moze ktos poleca cos innego w tym waskim przedziale cenowym do 230 zł?? Oczywisce pamiec minimalna to conajmniej 512 i mile widziane było by gniazdo kart sd:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest spoko ale...

jednym z powodów dla których niestety (albo na szczęście) niezdecydowałem się na zakup sansy jest brak czytania folderów. musisz mieć wszystko wrzucone jak do wora i robi sie straszny burdel. możesz je segregować wedle tagów ale pomyśl czy zawsze chciałoby CI sie to robić?? i wiobraź sobie że kupiłeś tą opcje 512mp. dokupisz sobie sd np 1gb no i masz 1,5 giga np emeptrójek i jak chcesz sobie ywbrać jakś konkretną to co? klikasz od usranej śmierci a ją znajdziesz? (zamiast sobie przeskoczyc do folderu i gotowe).

w sumie to więcej minusów to niema...no chyab że wygląd albo roamir ale to względna sprawa.dla mnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz... skoro nie czyta folderow... to przepraszam na jakiej zasadzie je segreguje player? po tagach? (tzn. na takiej zasadzie jak ipod? w sensie wciaz mozna wybrac artyste i album? czy czyta wszystko jak leci?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma ładnie opisane tagi to nie ma problemu.

Wtedy wybierasz sobie wg. wykonanwcy, albumu, można również wybierać wg. gatunku czy roku wydania itp.

Ja się zawsze staram bo lubię mieć wszystko poukładane i ładnie opisane więc dla mnie nie jest to żaden problem.

 

Ale jak się nie ma opisanych tagów.... no to wtedy rzeczywiście jest burdel.

Dla bałaganiarzy zapewne przydało by się odtwarzanie wg. katalogów.

 

A czy warto... ?

No jasne że warto! :) (ale sanse 230 bo jest lepsza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu lepsza? z tego co widzialem to niezbyt sie one roznia...

Mam obydwa więc mam porównanie. 230 mi bardzo pasuje a 130 nie za bardzo...

O różnicach pisałam gdzieś kilka wątków obok, nie chce mi się drugi raz pisać tego samego więc jeżeli ktoś jest zainteresowany moją opinią to zapewne łatwo znajdzie.

 

Słuchawki w 130 rzeczywiście są o niebo lepsze, więc jeżeli ktoś nie planuje zmiany słuchawek to może to być decydujący argument. Słuchawki od 230 są beznadziejne - wymiana konieczna, te od 130 są znośne, pewnie można się przyzwyczaić ale i tak polecam zmianę (sony 81 - te zakładane za ucho są boskie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz... skoro nie czyta folderow... to przepraszam na jakiej zasadzie je segreguje player? po tagach? (tzn. na takiej zasadzie jak ipod? w sensie wciaz mozna wybrac artyste i album? czy czyta wszystko jak leci?)

 

 

player jest fajny, bo segreguje po tagach tak jak ipod, a dziala jako ums, czyli normalnie kopiujesz muzyke tam gdzie chcesz... a taki regenruja sie po kazdym odlaczeniu od kompa... chyba supportuje tez foldery, ale nie sprawdzalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale gdzie tam jest przegladarka plikow? (granie po folderach)

Mam najnowszy firmware (nawet nowszy niz przewiduje producent, bo w recovery mode wgralem rewizje 2 na moja rewizje 1 = wg posiadaczy szybsze odpalanie sie, bezszumowe wyciszenie przy przejsciu miedzy utworami i dluzszy czas dzialania) i nigdzie nie znalazlem grania po folderach nad czym ciagle boleje.

 

Pozdr

Embrion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało być "gdzieś w menu"... ja do dziś nie miałem sandiska w ręce, więc nie mogę powiedzieć gdzie konkretnie bo nie wiem... O_o

 

poszukaj w menu, przeszukaj ustawienia etc.

<glosem_chinczyka_ze_skeczu_ani_mru_mu> Nie ma />

Sprawdzilem wszystko.

Poza tym, gdyby okazalo sie, ze jestem slepy to:

1. Ludzie, ktorzy pisali o metodzie na Recovery Mode i wogole o nowym firmware, by krzyczeli w zmianach zauwazonych

2. Sandisk by sie pochwalil na stronce z update'ami.

 

Pozdr

Embrion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to po tagach. I idzie chyab nawet tworzyc własne playlisty według czego sie tam chce (artysta, tytuł, album) Ja sie zastanawiam nad kupnem tego odtwarzacza i troche o nim czytałem, mam nadzieje ze warto:-)

 

 

Czy ten sprzęt jest wadliwy? Co się w nim psuje? I czy warto go kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności