Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanalowe do 150 zl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam sluchawek dokanalowych do iPhona 3gs rzadziej iPod Shuffle 4G.
Slucham glowie rapu mysle o e10, Brainwavz Pro Alpha oraz a-jays 2. Jesli roznica jest duza moge nawet szarpnac sie na NuForce NE-700 lub NuForce NE-7M ;)

Sluchawki musza posiadac dobra izolacje

Pozdrawiam :)

Edytowane przez z0RDi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeli proAlphy to armatury to ja jestem czarny. Nie suchaem E10 ale proAlphy s wietne, takie np. a-Jaysy one nie maj do nich startu, ba nawet zwykle alphy brzmi lepiej od jaysow.

 

Edit

Damn, nie zobaczyem kropki - take zwracam honor, mylaem se chodzi ci o proAlphy e to armatury :P

 

Wysyane z mojego WT19i za pomoc Tapatalk 2

 

Edytowane przez BamboszeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Jaysy pod ciepłym odtwarzaczem i nie było to dobre rozwiązanie do rapu, choć nie przeczę, że pod 3GS byłoby tak samo. Ba, myślę nawet, że mogłoby być ciekawie z racji charakterystyki grania iPhone. Choć sądzę, że wyraźniej będą grały ProAlphy.

Aha. O izolację raczej bym się nie martwił. ;)

Edytowane przez Kluczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepsze e10. Bardziej uniwersalne. Bardzo wygodne, a co do jaysow to nie byłbym taki pewien. Bierz e10. Sam sie zastanawiałem jakie brać i teraz nie żałuje. Takich słuchawek to ze świecą szukać :) PS: grają bardzo przejrzyście i szczególowo. Nie porzałujesz, uwierz mi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kisnol, a znasz proAlpha, słuchałeś ich i miałeś, że możesz obiektywnie stwierdzić, że E10 sa lepsze?

ja znam obie te słuchawki i E10 mają stosunkowo duże przetworniki, są mniej komfortowe pod tym względem od proAlpha, jeśli zaś chodzi o brzmienie, to w proAlpha jest ono bardziej żywiołowe i barwne, E10 w tym porównaniu wypadają dość nudno i bez polotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo czytam i pisze więc ludzie mówią, że są lepsze... Poza tym każdy ma inne uwagi. Dla mnie e10 są bardzo wygodne i dobrze trzymają się w uchu. Przy ostrym bieganiu nawet nie wypadną. W zestawie masz dużo gąbek, więc można sobie dopasować. Zależy też do jakiego odtwarzacza :)

 

Z reszta mam iphona 3gs i wiem, że to gra ******ście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności