Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki o charakterystyce Beats Studio


Rekomendowane odpowiedzi

Oj wiesz co... z tym basem....wszystko ok , podoba mi się , są inne ale bas jest typowy dla tej marki , taki inteligentny . Słuchałem utwór Skrillexa z Iphona 4S a potem szybko wróciłem do K518 i stwierdziłem ze ktoś tutaj przegiął pisząc że w Denonach bas jest wszędzie... Ja bym powiedział że grają bardzo podobnie do CAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo basu takiego jak bym chciał w d1100 było, ale zaraz po wyciągnięciu z pudełka, z czasem bas się wyciszył.

Dlatego nie rozumiem dlaczego, niektórzy piszą o nich, że to są basowe słuchawki ? Może to już kwestia źródła, słuchałem je z: ipodem touch 4g,fiio e10,sound blaster xfi hd, realtek hd i jakoś bas mnie nie powalił, to samo w xb 700.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



dla mnie ten filmik mówi wszystko :D

A co do D1100 to nie są słuchawki walące basem jak głupie i rzeczywiście poziom basu po wygrzaniu spada.

Co do słuchania ich z portable to są po prostu dobre, ale ja w portable coraz mniej ich słucham i jest poniekąd z nimi tak jak Inszy pisze. Jednak na moim SMK zamieniają się w inne słuchawki i grają bardzo satysfakcjonująco i wszechstronnie. Podobnie jest z SRH750dj, obie pary mają dobry bas, ale nie walą nim jak głupie. EDIT: Właściwie to ja mam jakoś dziwnie, raz denony mi się bardziej podobają na stacjonarce a raz na portable. Nie wiem z czego to wynika. Dziś słucham na denonkach na wave albumu jednego z przyjemnością, którego wczoraj nie mogłem przełknąć. Jakoś od samopoczucia to zależy. :woot: Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności