Skocz do zawartości

Tyle Problemów...


olaphh

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w zadnym swoim poscie nie narzekalem na H3x0 wiec nie wiem o co chodzi :)

 

Wiem jedno nie zamienil bym go na X5 ani X5L jedyne co bym z nim zrobil w przypadku wolnej gotowki to kupil HDD 40 GB lub 60 GB w komputroniku i zamowil z chin przez misticriver grubszy tylni cover i zrobil z H320->H340/360 a do starego 20 GB dysku kupil na ebay.com obudowe na dyski 1.8" i mial fajny zestaw serwisowy :)

 

Teraz swojego H320 wykorzystuje glownie do:

1. Sluchania muzyki

2. Zgrywania zdjec z aparatu w terenie

3. Do serwisowania kompow zamiast nagrywac sterowniki na plyte etc to podlaczam w systemach W2k i wyzej mojego H320 i juz :)

 

(to wedle kolejnosci)

 

A rzadziej:

1. Gram sobie w pasjansa lub w dooma

2. Slucham radia

3. Nagrywam cos na dyktafon

4. Ogladam jakies videlo :)

 

Praktycznie jedyne miejsce gdzie nie moge wziasc H320 to rower i dlatego kupilem T10 tylko ze 512 MB to malo :/ w kazdym razie moj H320 z bateria 2200 mAh + pilot LCD + cover BoxWave jest ekstra :)

 

Teraz jedyne w co chce wlozyc kase to lepsze IEMy (bo mam EP630...) no i dysk chociaz moze kupie jakiego H120/H140...

 

Podsumowujac jestem kosmicznie zadowolony z H320 brakuje tylko chociaz dodatkowych 20 GB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja też jestem zadowolony, nawet bardzo. Właśnie sie zaopatrzyłem w H320:) Ale czytając wcześniej tyle postów, w których ktoś pisał, że padło to albo tamto, lub przestało działać, etc. Można sie było troche zniechęcić. Albo to ja tak jakoś pesymizuje... A tak w ogóle, to gdzie najlepiej kupić takiego boxwave'a??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja też jestem zadowolony, nawet bardzo. Właśnie sie zaopatrzyłem w H320:) Ale czytając wcześniej tyle postów, w których ktoś pisał, że padło to albo tamto, lub przestało działać, etc. Można sie było troche zniechęcić. Albo to ja tak jakoś pesymizuje... A tak w ogóle, to gdzie najlepiej kupić takiego boxwave'a??

 

Ja kupilem na ebayu od goscia z Honk Kongu :) Koszt w przeliczeniu na zlotowki to bylo bodajze 19 zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

chce sobioe kupić właśnie H320

i wyczytałem że na ROWEREK go nie zabierasz

 

czyżby na rowerek się nie nadawał , bo mi chodzi głównie o rowerek , siłownię , ew inne sporty , snowboard...

ewentualnie przemieszczanie się piesze po mieście ... - choć i tak zwykle samochodem sie poruszam a tam już jest dobre audio :-)

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

chce sobioe kupić właśnie H320

i wyczytałem że na ROWEREK go nie zabierasz

 

czyżby na rowerek się nie nadawał , bo mi chodzi głównie o rowerek , siłownię , ew inne sporty , snowboard...

ewentualnie przemieszczanie się piesze po mieście ... - choć i tak zwykle samochodem sie poruszam a tam już jest dobre audio :-)

 

POZDRAWIAM

Playerów z dyskami twardymi w ogóle nie należy narażać na wstrząsy

- możesz od czasu, do czasu zabrać go na rower ( ale na jazde po

lesnych wertepach już nie ) , podbiec z nim kilkadziesiat metrów do autobusu

( znowu -kilka-kilometrowy codzienny jogging z HDD raczej nie wchodzi w grę )

, na siłowni zaś ciężki (160-180 gramowy) gruby odtwarzacz może zaś przeszkadzać.

 

Jeżeli potrzebujesz czegoś do uprawiania sportu sięgnij lepiej po odtwarzacze

z pamiecią flasch - na rynku są już dwa modele flashowe 8GB ( iPod Nano 8GB

i Sansa E-280 , za moment pojawią się nowe - np. Creative Zen V Plus )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mozna jezdzic na rowerze tylko pod jednym warunkiem ze np. tak jak ja trzymam go w bocznej kieszeni plecaka. Jezdze z moim H340 od 1,5 roku prawie codziennie (bo u mnie zimy niema) I nic sie nie dzieje.

Ale jak kolwiek zgadzam sie ze mocne wstrzasy albo jak z nim bedziesz biegal to bedzie po dysku.

Zaznacze ze jeszcze raz plecak jest BARDZO dobrym rozwiazaniem na rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja swoj kupilem z 1,5roku temu.. w sumie nie ma na co jakos strasznie narzekac.. nic sie nie psuje.. dzwiek swietnej jakosci (na sennheiser mx55/sony mdr-v500 nawet zaj****ty) ale powaznie zastanwiam sie na sprzedarza i kupnem ipoda.. jest wygodniejszy jesli chodzi o uzycie.. przed kupnem h300 polecam sie najpierw nim pobawic i zastanowic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoj kupilem z 1,5roku temu.. w sumie nie ma na co jakos strasznie narzekac.. nic sie nie psuje.. dzwiek swietnej jakosci (na sennheiser mx55/sony mdr-v500 nawet zaj****ty) ale powaznie zastanwiam sie na sprzedarza i kupnem ipoda.. jest wygodniejszy jesli chodzi o uzycie.. przed kupnem h300 polecam sie najpierw nim pobawic i zastanowic..

 

Co w ipooo wygodniejszego jesli chodzi o uzycie bo nie rozumiem... zgodze sie ze jest lepszy bo cienszy ale za to ta rysujaca sie obudowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tfuuuu... Żadnych iPodów i innych iAudio. H320 wypada imho najlepiej pod względem jakości i wykonania. Szkoda, że już go nie produkują, ale zrozumiałe... Minimalizacja sprzętu. No H320 nie należy do najmniejszych, ale za to świetny z niego sprzęcik.

 

Mam do 2 lata, pierwotnie w wersji 20GB, jednakże po roku i ponad 20 upadkach (z 2-3 metrów na beton itd) dysk mi w końcu padł (aż dziw, że dopiero po tylu upadkach ;)) i zastąpiłem 20 GB -> 40 GB. Jednak głupio zrobiłem, bowiem kupiłem dysk od iPod'a i jest grubszy... tak więc aktualnie mam iRivera H3xx z 40 GB dyskiem i zewnętrzną baterią :]... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności