Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] 300-400 zł, słuchawki możliwie najwyższej klasy Pod Lampe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakie słuchawki byście doradzili pod wzmaka lampowego - sporo Basu średnica ok tłumi nieco górke,

Słucham muzyki różnorakiej od Spokojnych szczegółowych czilów - ciesząc się każdym detalem z innego miejsca sceny , po Rave czy tekkno gdzie sam szybki bass prowadzi przez cały utwór .

 

chciałbym słuchawki z lekką namiastką wyższej jakości, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barthuss

Polecam słuchawki orthodynamiczne - np.Yamaha z serii YH lub HP,widzę że masz dobry stary cd pioneera - tutaj zainwestować trzeba jeszcze w amplituner z epoki ( np Yamaha z serii cr, np 820,620) i jest bardzo dobrze.

W tej cenie obłęd, sądząc po opisie byłbyś zadowolony.

Kolega szwagiero sprzedawał ostatnio trochę swoich ortho, popatrz w komisie.

Wiem bo kiedyś miałem i pewnie jeszcze wrócę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nówki , źródło pioneer pd-9010x

wmaczek bravo audio v2 lampa narazie 12AU7 seryjna od bravo audio

 

szczerze chodzi mi po głowie GRADO 60tka - ale nigdy nie słyszałem nie porównywałem z niczym

 

Barthuss - dzięki poszperam troche o tych słuchawkach , zaraz zobaczymy po ile chodzą etc.

 

 

http://allegro.pl/sl...2851474628.html

te mi siępodobają wizualnie , technicznie :D ale cena dużo za duża , a i to nowe - mogą nie grać jak te epokowe :P podobne do gradówek ;)

 

 

BYłbym zapomniał , chcę słuchawki które zakryją mi całe uszy , kable powinny być poprowadzone do każdej muszli ( odpadają wszelkie druty , przekazy przez pałągi blaszki etc. ) raczej większe jak mniejsze :)

Edytowane przez Sojek_88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Takstary Hi2050? Chociaż z lampą to świetnie mi grały Goldringi DR100 i jeśli jeszcze gdzieś je znajdziesz to polecam najbardziej z tych co miałem. Ewentualnie starszy brat DR150, ale tych nie słuchałem więc to tylko domysły (choć z recenzji wychodzi, że są podobne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności