Skocz do zawartości

Samsung p3 vs r1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się który z tych odtwarzaczy będzie lepszy. Słuchawek jeszcze nie kupiłem ale możliwe, że będą to fostexy th-7. Odtwarzacz r1 jest podobno chłodny i można go gdzieś na forum kupić za 170zł 16gb a p3 niby jest mniej chłodny ale nadal i z wadą ekranu(która chyba jest we wszystkich modelach) można kupić za 115zł - 16gb. Nie wiem który lepszy a nie wiem czy chce mi się męczyć(?) z tym ekranem. Można proponować też coś innego do 170zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;/ Właśnie większość osób tak mówi. Nie wiem czy chcę wydawać 115zł na sprzęt który działa w 1/3. Znaczy cena ok ale nie wiem czy chce mi się z tym bawić.

Edytowane przez Mrjadanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jakbym ja miał wybierać, to kupiłbym R1, jakkolwiek ten P3 nie byłby lepszy. Do Samsunga P3 w tym momencie strasznie ciężko dostać nowy panel dotykowy, w zasadzie jest to chyba niemożliwe - trzeba by wyczekiwać okazji na Allegro i kupić po prostu sprawny model, czasem się takie pojawiają. R1 nie słyszałem, miałem natomiast R0, P3 i Q2 - wszystkie te odtwarzacze zagrały zbliżenie, prawie identycznie jak na moje uszy, ale jednak jakieś niuanse je różniły. Nie wierzę, że P3 jest dźwiękowo sporo lepszy od R1. Jak dla mnie P3 zagrał jakby, hmm, bardziej "cukierkowo" od R0, ale ustawienia EQ czy moc były takie same. Ktoś kiedyś pisał, że te Samsungi różnie reagują na equalizację - tego nie sprawdzałem.

 

 

Dużo też zależy od samych słuchawek. Osobiście miałem wrażenie, że takie np. Koss Porta Pro, do czego bym ich nie podpiął (P3, Q2, T4G), to grały tak samo. (No, może żeby nie skłamać, to na T4G było nieco inaczej, ale w przypadku Samsungów - bez różnicy). Nie wiem, jak grająte Fostexy, ale może się okazać, że na Twoich słuchawkach te playery zagrają niemal identycznie. Sam jestem w posiadaniu Philipsów HS900 i na nich bez problemu wyłapuję różnice pomiędzy odtwarzaczami, bo te słuchawki są raczej neutralne w brzmieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności